دوشنبه 09 سپتامبر 13 | 21:59

خط و نشان اصلاح طلبان به روحانی

برخی عناصر تندرو اصلاحات اخیراً در جلسه‌ای که در لواسان برگزار شده اعلام کرده‌اند باید روحانی بداند که رای شکننده‌ای دارد و او مستاجر ۴ ساله می‌باشد و اگر با اصلاح‌طلبان زاویه پیدا کند قرارداد او تمدید نخواهد شد.


یک مقام ارشد اجرائی سابق در جمعی گفته است که «روحانی در ماجرای انتخاب وزیر اطلاعات اشتباه کرد.» روحانی

وی عنوان کرده است: ما زمانی که می‌خواستیم وزیر اطلاعات انتخاب کنیم سقف خواسته‌هایمان را خوئینی‌ها گذاشتم که به یونسی رسیدیم اما روحانی اشتباه کرد که از ابتدا سقف خود را یونسی تعیین کرد و در ‌‌نهایت به به علوی رسید. «

در همین حال، فارس گزارش داد که برخی عناصر تندرو اصلاحات اخیراً در جلسه‌ای که در لواسان برگزار شده اعلام کرده‌اند باید روحانی بداند که رای شکننده‌ای دارد و او مستاجر ۴ ساله می‌باشد و اگر با اصلاح‌طلبان زاویه پیدا کند قرارداد او تمدید نخواهد شد.

این افراد از مواضع و انتصابات روحانی و میدان ندادن به عناصر تندرو اصلاح‌طلب ناراحت هستند.

خبر دیگر از جبهه اصلاحات اینکه برخی از گروه‌های اصلاح طلب اخیرا با ارسال نامه‌ای به محمد خاتمی خواستار تدوین منشور و مانیفست اصلاح طلبی شده‌اند در این نامه این افراد از خاتمی خواسته‌اند با تشکیل یک تیم، اصلاح طلبی باز تعریف شود و هر چه سریع‌تر مقدمات حضور اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس فراهم گردد.

خاتمی هم به مرتضی الویری ماموریت داده است تا مقدمات برگزاری همایش بزرگ اصلاح طلبان را در تهران آماده کند.

به گفته اصلاح طلبان این همایش سراسری یک مانور قدرت از جانب اصلاح طلبان بوده و با برگزاری این همایش جبهه اصلاحات به صحنه سیاسی کشور برخواهد گذشت و خود را برای انتخابات مجلس آماده می‌کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: