یکشنبه 15 سپتامبر 13 | 20:46

برگزاری دوره سیر مطالعاتی آثار استاد طاهرزاده

این دوره با تکیه بر آثار، تألیفات و جزوات استاد طاهرزاده که در طی سالهای گذشته جمع آوری و تألیف شده و مشتمل بر مباحث انسان شناسی، غرب شناسی، مهدویت و انقلاب اسلامی و…است برگزار می شود.


اصغر طاهرزادهحمیدرضا اصفی، مدیر انتشارات مؤسسه لب‌المیزان در مورد برگزاری دوره کامل سیر مباحث استاد اصغر طاهرزاده گفت: این دوره به همت خانه ولایت و انقلاب اسلامی اصفهان از مهر ماه سال جاری و به مدت 2 سال پذیرای علاقمندان به مباحث دینی و اعتقادی است.

وی در مورد مباحثی که در این دوره تدریس می شود خاطر نشان کرد: این دوره با تکیه بر آثار، تألیفات و جزوات استاد طاهرزاده که در طی سالهای گذشته جمع آوری و تألیف شده و مشتمل بر مباحث انسان شناسی، غرب شناسی، مهدویت و انقلاب اسلامی و…است برگزار می شود.

وی در مورد سایر مباحث ارائه شده در این دوره آموزشی اظهار داشت: ارائه دوره سیر مباحث استاد برای متقاضیان حداقل دو سال زمان نیاز دارد ولی در صورتی که اساتید دوره، فضا را برای ارائه سایر مباحث اعتقادی همانند معاد، حدیث و روایت و.. مناسب دیدند، دوره تکمیلی نیز در ادامه مباحث مذکور برگزار می شود.

وی در مورد اساتید دوره آموزشی افزود: با نظارت استاد طاهرزاده، اساتید دوره همگی از شاگردان استاد طاهر زاده هستند و فعلاً دعوت از اساتید، برنامه جانبی و یا کلاس فوق برنامه برای شرکت کنندگان دوره از طرف مؤسسه لب المیزان و خانه ولایت و انقلاب اسلامی پیش بینی نشده است.

وی در ادامه در مورد نحوه ثبت نام و تاریخ برگزاری دوره گفت: علاقمندان به شرکت در دوره می توانند با مراجعه به خانه ولایت و انقلاب اسلامی اصفهان واقع در خیابان جامی برای ثبت نام اقدام کنند و کلاس ها از هفته اول مهرماه روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 15 الی 17 در خانه ولایت و انقلاب اسلامی تشکیل خواهد شد.

وی در پایان در مورد نحوه تهیه کتب و جزوات مرتبط با دوره عنوان داشت: علاقمندان به تهیه کتب و جزوات می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی WW.ALMIZAN.LOBOLMIZAN.IR و  فایل WORD و PDF کتب و جزوات را به صورت رایگان دانلود کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: