چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۰۷ مهر ۹۲ | ۱۲:۲۵
وقایع دیروز مهرآباد به روایت یک حامی روحانی

باران‌کوثری: مخالفین روحانی تشنج نکردند +فیلم

وی با بیان اینکه وقتی به پاویون فرودگاه رسیدم مخالفان روحانی را دیدم که خیلی منظم ایستاده بودند و با پلاکاردهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل شعار می‌دادند. در طول این مراسم کسی توهین کرد و درگیری با آقای روحانی رخ نداد. کسی قصد کتک‌کاری و قدرت‌نمایی نداشت.


به گزارش تریبون مستضعفین، باران کوثری (بازیگر و از حامیان دکتر روحانی) روز گذشته در جمع استقبال کنندگان از رئیس جمهور در فرودگاه مهرآباد حاضر بود. وی شب گذشته در گفتگو با بی‌بی سی فارسی از حواشی این برنامه سخن گفته است.

وی با بیان اینکه وقتی به پاویون فرودگاه رسیدم مخالفان روحانی را دیدم که خیلی منظم ایستاده بودند و با پلاکاردهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل شعار می‌دادند.

این بازیگر سینما همچنین گفت که در طول این مراسم کسی توهین کرد و درگیری با آقای روحانی رخ نداد. کسی قصد کتک‌کاری و قدرت‌نمایی نداشت.

باران کوثری همچنین درباره برگزاری نماز جماعت در مسیر تردد گفت مخالفان روحانی قبل از آمدن ایشان در حال برگزاری نماز جماعت بودند که به همین دلیل هنگام عبور آقای روحانی راه برای مدتی بسته بود.

این در حالی است که برخی رسانه‌ها با ارسال خبرهای دروغ، مدعی تندروی در برگزاری مراسم استقبال از دکتر روحانی بودند و برگزاری نماز جماعت را به عنوان فعالیتی اعتراضی بیان کرده بودند.

دانلود

 1. ناشناس
  ۸ مهر ۱۳۹۲

  حالا بی بی سی راستگو شد

 2. بچه‌های قلم | www.BGH.ir » باران‌کوثری: مخالفین روحانی تشنج نکردند + فیلم
  ۸ مهر ۱۳۹۲

  […] وی با بیان اینکه وقتی به پاویون فرودگاه رسیدم مخالفان ر… […]

 3. عقب‌نشینی از حقوق ملت در نیویورک با لنگه‌کفش پاک نمی‌شود! | قیام للهقیام لله
  ۸ مهر ۱۳۹۲

  […] مورد اعتراف طرفداران غیر مغرض ایشان واقع شد، نمونه: باران‌کوثری: مخالفین روحانی تشنج نکردند) و بخش مهمی از مردم ایران‌اند و حتی از طرف معترضین خطاب […]

 4. احمد كريمي
  ۸ مهر ۱۳۹۲

  فقط يه نتيجه مزخرف از اين بازي رسانه اي مي گيريم:
  ايران در مقابل امريكا نرم شده و مردم همه اينو ميخوان…
  هنوز خيلي زوده گول دنياي غرب تئوريزه شده با تفكرات يهودي ماسوني رو بخوريم…

 5. من
  ۸ مهر ۱۳۹۲

  یه سوال
  چجوری بی بی سی همچین فیلمیو منتشر کرده؟؟؟
  ولی فیلم خوبی بود
  دست بی بی درد….

 6. ali*********reza
  ۹ مهر ۱۳۹۲

  باید دو روز دیگه بریم دست امریکا را هم ماچ کنیم .وشعار زنده باد اسرایل هم بدیم اخه ممکنه خیلی بیشتر تحریم بشیم . شکم به انسانیت شرافت داره .به افتخار شکم همه هیپ هیپ هورا

  • هیپ هیپ هورا
   ۱۰ مهر ۱۳۹۲

   شکم به انسانیت شرف نداره، شکم به شما حیوانات شرف داره

  • ناشناس
   ۱۰ مهر ۱۳۹۲

   انسانیت نداشته ی شما از نوع حرف زدنتون مشخصه…..
   واقعا برای شما متاسفیم…
   لیاقتتون همون آمریکاست

  • من
   ۱۲ مهر ۱۳۹۲

   واقعا حیوان کیه؟ کسی که صحبت می کنه یا کسی که فحاشی می کنه؟ دقیقا! درسته، حیوان کسیه که نم یتونه مثل یک انسان متمدن حرف بزنه و دهن به فحاشی باز می کنه! فحش بدین روی اصلی خودتونو نشون میدین!

 7. شریعتی
  ۱۱ مهر ۱۳۹۲

  خبرتون نصفه و نیمه است، هی نصفه نیمه تر هم میشه و تو نشریاتتون چاپ میشه! اگه خبر میذارین کامل بذارین، از صحبت های باران کوثری در مورد لنگه کفش هم بگین، برخورد نداشتن با برخورد جدی نداشتن با دنبال تشنج نبودن فرق داره!
  الله الله از این بازیهای رسانه ای کثیفتون. الله الله از این زرنگ بازی های کوچیکی که با عوض کردن چهار تا کلمه و گفتن یک جمله بدون جمله های قبل و بعدش، فکر می کنین فردای قیامت بابت عوض کردن مفهوم ها و به خورد ملت دادنش جواب نمیدین…

  • منیژه
   ۱۲ مهر ۱۳۹۲

   فیلم صحبت های باران کوثری که کامل گذاشته شده

 8. زهرا
  ۱۲ مهر ۱۳۹۲

  جناب هیپ هیپ هورا ادب مرد به از دولت اوست…
  واقعا متاسفم که اینقدر بی ادبانه به هموطنتون توهین می کنید …

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: