سه‌شنبه 01 اکتبر 13 | 11:30
رسانه های مدعی اخلاق کجایند؟

عکس های دیده نشده از استقبال اعتراضی/ در فرودگاه چه گذشت؟

تصور بر این بود که به علت برگزاری نماز جماعت در لاین چپ خیابان، ماشین های ریاست جمهوری از لاین راست حرکت کرده و خارج خواهند شد،اما تیم حفاظت رئیس جمهور ترجیح داد وارد صفوف نماز شود و نماز نمازگزاران را بشکند، و در نتیجه یک عده ای پابرهنه به اطراف بدوند، یک عده دنبال کفش هاشان باشند، و در همان حال اعتراض کنند، یک عده در مسیر حرکت ماشین ها بمانند


ساعات پایانی جمعه شب بود که خبر گفتگوی تلفنی رؤسای جمهور ایران و آمریکا رسانه ای شد. صبح روز بعد (شنبه) در کمتر از چند ساعت به صورت خود جوش چند گروه دانشجویی و طلبه –بدون هماهنگی قبلی- تصمیم گرفتند با حضور در مهرآباد ضمن تأکید بر عدم فراموش شدن خون شهدای ریخته شده به دست آمریکا، سؤالات و مطالبات خود را طرح کنند.

در سایت ها اعلام شده بود که صبح فردا هواپیمای رئیس جمهور به زمین می نشیند و لذا از همان حوالی طلاب و دانشجویان معترض در طرفین بلواری که مسیر عبوری خودروی رئیس جمهور و هیأت همراه بود، پلاکارد به دست، ایستادند. ساعت به دوازده رسیده بود و رئیس جمهور هنوز نیامده بودند. در مدت این یک ساعت مراسم بسیار منضبط برگزار شد و دانشجویان در دو طرف خیابان به صف ایستاده و با شعار رسای «مرگ بر آمریکا» و «منافع ملی ما گم شده/آیا عمل به حرف مردم شده» و«مذاکره با شیطان منافع ملّی نیست» و شعارهای متینی از این قبیل اعلام موضع می کردند و بیانیه های گروه های مردمی دانشجویی حاضر شده در این استقبال اعتراضی نیز خوانده می شد.

دانشجویان قریب به یک ساعت در دو طرف خیابان به طور منظم به سردادن شعارهای ضد آمریکایی در حمایت از منافع ملی پرداختند. گروه های مختلف حاضر در مراسم نیز بیانیه های خود را در جمعیت اعلان کردند.

a (32)

a (4)

a (20)

اصل سوال تجمع کنندگان این بود که این مذاکره برای چه اتفاق افتاده است و چه دستاوردی داشته است؟ آن هم به مذاکره ای که در آخر سفر و به این شکل اتفاق افتاد و هیأت نمایندگان ایرانی باید پاسخ دهند بر اساس کدام تحلیل در شرایط کنونی به این نتیجه رسیده‌اند که به سراغ گفتگو با دشمن شماره یک ملت ایران بروند و دستاورد رفتارهای انجام گرفته در این سفر برای ملت چه بوده است؟

a (16)

اما در این بین خبری از آمدن آقای روحانی هم نبود. بچه هایی که از مدارس راهنمایی برای تجمع حمایت از آقای روحانی آورده شده بودند هم با اتوبوس هایشان رفتند. علاوه بر این بیشتر از یک ساعت می شد که بچه ها در دو ردیف به طور منظم شعار می دادند و بیانیه ها قرائت می شد. تقریباً همه به نتیجه رسیده بودند که حضور آقای روحانی منتفی شده و احتمالاً ایشان از در دیگری از فرودگاه خارج شده اند. وقت شریف شرعی که رسید، دانشجویان برای اقامه فریضه ظهر آماده شدند و در یکی از دو مسیر بلوار، نماز جماعت برپا کردند.

دانش آموزان در حال بازگشت به مدارس!

DSC01659

دانشجویان در صف های مرتب و منظم به سردادن شعارهای خویش می پردازند. «مرگ بر آمریکا» «منافع ملی ما گم شده/آیا عمل به حرف مردم شده»

a (1)

a (31)

امام خامنه ای: می گویند سر میز مذاکره بنشینید تا تحریم ها برداشته شود این هم دروغ است

a (24)

در حالی که عده ای نماز را شروع کرده بودند و عده ای دیگر به صفوف می پیوستند، همهمه ای به راه افتاد که خودرو حامل آقای روحانی از راه رسید. صدای کف و سوت آمد و ماشین های ریاست جمهوری وارد شدند. تصور بر این بود که به علت برگزاری نماز جماعت در لاین چپ خیابان، ماشین های ریاست جمهوری از لاین راست حرکت کرده و خارج خواهند شد،اما تیم حفاظت رئیس جمهور ترجیح داد وارد صفوف نماز شود و نماز نمازگزاران را بشکند، و در نتیجه یک عده ای پابرهنه به اطراف بدوند، یک عده دنبال کفش هاشان باشند، و در همان حال اعتراض کنند، یک عده در مسیر حرکت ماشین ها بمانند و…

پس از یک ساعت حضور منظم در صف های استقبال اعتراضی، به هنگام نماز و با تصور اینکه دیگر خبری از آقای روحانی نخواهد بود، دانشجویان اقدام به برپایی نمازجماعت در یک محوطه از لاین چپ خیابان کردند.

DSC01689

DSC01691

و ناگهان در عین اینکه ماشین جناب آقای روحانی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران می توانست به راحتی از خیابان باند کناری عبور نماید تصمیم گرفت مستقیما از مسیر نمازگزاران عبور کند! 

hemmat-khahi-35-of-48(1)

اما سوال اینجاست همانطور که در عکس پایین دیده می شود خیابان پاویون دولت، دو بانده است! آیا تیم حفاظت ریاست جمهوری از قبل مسیر را چک نکرده بود و از برگزاری نماز بی اطلاع بود؟! از سوئی دیگر آقای روحانی که از روی سقف ماشین نظاره گر بودند آیا نمی توانستند دستور دهند تا ماشین از باند کناری که خیابانی خالی از نفر بود رد شوند؟ تیم حفاظت نمی توانست چنین تدبیری بیاندیشد تا موجب شکستن نماز و جریحه دار کردن احساسات دانشجویان نشود و باعث متشنج شدن فضا نشود؟ 

nahaei

از اصل ماجرا که بگذریم می رسیم به حرکت نخ نما شده برخی رسانه ها که با پرداختن به اشتباهات و عوارض جانبی، اصل حرف و حرکت را به محاق می برند. و طوری جلوه می دهند که توگویی بنای این حرکت بر هتک مقام ریاست جمهوری بوده و جماعتی آمده بودند تا به سمت وی کفش پرتاب کنند!  اصلاً چرا باید بنا بر چنین رفتاری باشد؟  بعض رسانه ها بر اساس کدام اصول اخلاقی به جای منعکس کردن «اصل و تمام» یک استقبال اعتراضی مسالمت آمیز و محترمانه و بازخوانی شعارهای سرداده شده در آن و یا نشر تصاویر هجوم  گارد امنیتی ریاست جمهوری به نمازگزاران، تنها صحنه های برآشفتن بعد از درگیری را منتشر کرده اند؟ مضافاً مگر نه اینکه محیطِ باز بلوار و نیز کفش های بر زمین مانده بر هر سوء استفاده گری امکان جولان می داد؟ و اصلاً فرضاً که کفش پرتاب شده از طرف معرتضان باشد، آیا اشتباه یک نفر (و نه بیشتر) در حاشیه یک مراسم تقریباً دو ساعته باید بشود گزارش مراسم؟! راستی چرا صحنه پاره شدن لباس یکی از نمازگزاران توسط نیروهای محافظ رئیس جمهور نباید بشود گزارش این مراسم!؟ از نیروی امنیتی بیش از این انتظار نمی رود لکن رئیس جمهور که این صحنه را می بیند چه باید کند؟ لبخند بزند و از فاصله ۲-۳ متری له شدن جوانان را ببیند؟!

اینکه عده ای دانشجوی دغدغه مند جمع شوند و موضع شان را اعلام کنند، آیا افراطی گری است؟ ما فکر می کنیم افراطی گری چیزهای دیگری است، و این سوالات را باید رسانه ها از مسئولین مان بپرسند. با توجه به سابقه ای که از قبل دیده بودیم، و به خصوص اتفاقی که در مذاکرات سعدآباد افتاده بود بهترین شکل بیان این نگرانی و اعتراض هم همین بود که تجمعی در قالب استقبال از رئیس جمهور و به صورت مسالمت آمیز صورت بگیرد. اما این تجمع به نماز ظهر برخورد، و متأسفانه با مدیریت غلط تیم آقای روحانی و وارد شدن شان با ماشین به صفوف نمازگزاران وضعیت بدی ایجاد شد.

بعد از آن هم به جای اینکه این روند اصلاح شود و به جامعه گفته شود که عده ای از مردم هم به اتفاقات این سفر اعتراض داشتند، حاشیه هایی در رسانه ها پررنگ شد؛ مانند این اقدام غیرمنصفانه که کل این تجمع را این طور بازتاب دادند که عده ای با لنگه کفش به استقبال رئیس جمهور رفتند! و این در حالی بود که بارها از تریبون تجمع اعلام شده بود که هیچ گونه توهین به رئیس جمهور و هیچ یک از مسئولین دیگر کشور قابل قبول نیست، و قرار بود فقط تجمع کنندگان در دو طرف خیابان بایستند و هنگام عبور خودروی رئیس جمهور از خیابان، با پلاکاردهاشان اعتراض شان را بیان کنند. اصل بزرگ نمایی موضوع پرتاب کفش در این تجمع، یک پروژه رسانه ای است، اما اگر انجام شده باشد، هرجایی رخ داده باشد، و در مقابل هر مسئولی از نظام که باشد، این حرکت از نظر ما محکوم است.

 1. جمشید عطار حمیدی
  1 اکتبر 2013

  سوال این است جایگاه قانون کجاست؟
  مقام ریاست جمهور که دومین مقام کشوری است بایستی با حرمت نگریسته شود. اگر جهان ببیند که ریاست جمهوری که با اکثریت قاطع آراء انتخاب شده و هنوز اعتبار نامه آن که از دست مقام معظم رهبری برای حضانت از قانون اساسی داده اخذ شده مرکب ان خشک نشده بی حرمتی به مقامات نیست؟ آیا ریاست جمهور که دومین مقام کشوری است بدون شور و مشورت مقام رهبری به چنین اقدامی و سفری دست زده اند؟ نماز بوقت خواندن بسیار نیکو است ولی حرمت مسئولین مقام جمهوری اسلامی را داشتن واجب تر است .مگر سال جدید را مقام معظم رهبری ((سال حماسه سیاسی و اقتصادی )) نامگذاری نکردند؟ چگونه میشود در دنیای IT به اهداف برنامه بیست ساله دست یافت؟ آیا میدانید که ایران از رتبه 18 در تولید ناخالص ملی به رتبه 28 رسیده است؟ آیا میدانید که رشد تولید ناخالص ملی که امسال بایستی بالای 6درصد باشد حدود 4/5درصد است. آیا نمی خواهید کشور ما مثل سنگاپور-مالزی-هند-ترکیه در روند رسیدن به رشد اقتصادی و تولید ناخالص ملی و داخلی از آنها گوی سبقت را برباید؟ روسای جمهور چه باید بکنند؟ از اول انقلاب نگاهی به سرنوشت پایانی دوران ریاست جمهوری این کشور داشته باشید.کدام یک مطابق دلخواه شما بودند؟بیائید از رئیس جمهور خود بخواهیم در تعامل با مجلس و قوه قضائیه با حفظ اصل تفکیک قواه با رانت- پولشوئی-رشوه خواری و فساد اداری که باعث زمینه های فساد و ناهنجاری های اجتماعی از قبیل((فساد اخلاقی-اعتیاد- طلاق- بیکاری و….) شده است مبارزه کنند.و امانت اجرائی را بدست مدیرانی بسپارند که در حین داشتن تخصص به امانت داری مشهور و به کشور اسلامی اعتقاد داشته باشند.

  • ناشناس
   1 اکتبر 2013

   ریس جمهور قبل از رفتن گفت اختیار تام دارم در حالی که ما از رهبر نشنیذیم چنین اختیار تامی بدهد ریس جمهور باید حرمت خودرا نگه می داشت دل خانواده شهدا را به درد نمی اورد کدام اکثریت چرا خود را گول می زنید این نماز زیباتزین نماز است کاش حرمت خون شهدا را نگه می داشتند

  • احمد
   2 اکتبر 2013

   1) احترام رئیس جمهور نهم و دهم کجا بود؟
   2) آیا شما آنقدر رئیس جمهور را طاغوت می پندارید که اعتراض و انتقاد به وی را توهین قلمداد می کنید ؟

  • مهدی زارع
   3 اکتبر 2013

   باسلام خدمت دوست عزیز
   منظور شما از رای قاطع که فرمودید چند درصد است؟
   یا چند میلیون؟ بیشتر از رئیس جمهور دهم و نهم یا کمتر؟ اعتراضات وارد شده به رئیس جمهور محترم را تا چه اندازه بی اخلاق می دانید؟ بیشتر از معترضین به رئیس جمهور نهم در دانشگاه امیرکبیر؟ آیا هیچ کدام از معترضین «مرگ بر دیکتاتور» گفتند و عکس رئیس جمهور محترم را آتش زدند؟
   و آیا شما خودتان در صحنه اعتراض معترضین حضور داشتید؟ اصلا موضوع اعتراض شخص رئیس جمهور بود یا رابطه ایران و آمریکا؟

  • محمد
   5 اکتبر 2013

   اکثریت قاطع!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. ناشناس
  2 اکتبر 2013

  امریکا تا ایرانو از نقشه جهان و دین اسلام ناب و واقعی رو ازبین مردم جهان پاک نکنه دست بردار نیست فک کردین عاشق چشم و ابروی ماست که میخواد رابطه برقرار کنه باهامون نه زهی خیال باطل فقط به فکر نابودی ماست خدا خودش حافظ این نظام و مردم با فهم و شعورش باشه…

 3. رهگذر
  2 اکتبر 2013

  هر بچه ای می داند اتومبیل از لاین سمت راست حرکت می کند

  آیا این افرادی که قصد سد کردن مسیر رییس جمهور منتخب ملت ایران را نداشته اند نمی توانستند در لاین حرکت خودروی ایشان نماز نخوانند و در لاین دیگر نمازشان را اقامه کنند؟

  • منیژه
   2 اکتبر 2013

   اگر به نقشه دقت کنید این راه به پاویون می‌رسد. با رفتن بچه مدرسه ای ها که برای استقبال امده بودن و گذشت یک ساعت از زمانی که قرار بود رییس جمهور بیاید مطمئن می شوند که رییس جمهور از مسیر دیگری رفته است. و کسی از پاویون خارج نمی شود لذا نماز را در مسیر که حدس میزدند کسی دیگری عبور نمی کند خواسته اند اقامه کنند.
   متاسفم کسی برای نماز ارزشی قایل نیست و انتقادی نمیکند که چرا نماز جماعت مسلمین را شکسته و برهم زده اند.

  • ناشناس
   4 اکتبر 2013

   هر سخن جایی هر نکته مکانی

 4. ناشناس
  2 اکتبر 2013

  حالا شما نماز جماعت خوان شدید، حرم حضرت معصومه احترام نداشت؟ درد بی دردی، شما را کشته، وقتی رئیس جمهور گذشته هر غلطی می خواست می کرد، هیچ صدایی از هیچ کس بلند نبود، آن زمان دین کجا رفته بود؟ تا یک نفر آمد کارها را سر و سامان دهد، صدای وا اسلامای شما بلند شد؟ یک روز رئیس جمهور سابق درباره حضور بانوان در ورزشگاه حرفی زد، در خود حوزه علمیه قم با کسانی که برای اعتراض به این سخن جمع شده بودند، برخورد شد. آن وقت شما کجا بودید؟ اصلا چرا هر وقت دولتی سر کار می آید که به مذاق شما خوش نیست، مسلمان می شوید، باقی اوقات کافرید؟ کاشکی کافر بودید، کاری به دیگران نداشتید، یک مشت مزاحم زندگی و آسایش مردمید که دست از سر این مردم بر نمی دارید، میلیاردها درآمد این ملت ثروتمند را آن مردک خائن (رئیس جمهور سابق) از میان برد، خفه شدید و صدایتان در نیامد. تمامی کارها خوابید، نان مردم قطع شد، خفه شدید، حالا مسلمان شده اید، خاک بر سر این مسلمانی کثیف شما، خاک بر سر این دغدغه های احمقانه شما! از کیسه رهبر دیگر خرج نکنید که حالم از این کارتان هم به هم می خورد، لا اقل او احترام رئیس جمهورش را دارد، شما جطور؟….

  • ایرانی
   5 اکتبر 2013

   جواب ابلهان خاموشی است. عزیزم، شما دیگه حرف از مسلمانی و نقد مسلمانی نزن که حالم به هم می خوره. وضعیت اسفبار حجاب این روزگار از صدقه سر همون سید! (خاتمی) بود و امثال شما ها و وقتی که نماز جمعه رو هم مختلط و با کفش می خونید و در ماه رمضان کنارتون آب معدنی هم می ذارید تا … خجالت بکش . آدم اینقدر پررو .پاشو برو به دامان جدّت (آمریکا)ببر تا خیلی جوش نزنی.

  • قاسم
   5 اکتبر 2013

   سلام برادر. بهتر نیست امثال شما از دین و مسلمونی حرف نزنید. با این کارنامه درخشانی که شماها در دفاع از اسلام و دفاع از اون تو جامعه جهانی دارید . هر وقت به بابابزرگتون (آمریکا و …) لبخند زدید و روی خوش نشون دادید با یه تشر و تحریم جواب مردمو داد(گفتگوی تمدن ها= محور شرارت شدن ایران )یا (گفتگو با آمریکا = کم آوردن ایران در برابر آمریکا و تصمیم به تشدید تحریم ها.) آخه تا کی باید از یک سوراخ چندین با گزیده بشیم. خدا رو شکر که نتیجه این تماس تلفنی رو هم کمتر از یک هفته دارن مردم می گیرن ( منتظر تشدید تحریم ها هستیم برادر پس شما هم منتظر باش)

 5. ناشناس
  2 اکتبر 2013

  جرأت دارید، نظرات واقعی مردم را بزنید!

  • ایرانی
   5 اکتبر 2013

   حالا نظرتو بگو ببینیم ارزش داره یا نه…

 6. ناشناس
  2 اکتبر 2013

  درجواب اقاي عطارحميدي
  آيا درايران زندگي ميكنيد آيا مدانيد در ايران سي و اندي سال است كه انقلاب شده آنهم انقلاب اسلامي ؟
  آياشما مدافع حقوق جمهوري اسلامي هستيد يا سلطنت طلبان ؟
  حرفهاي شما به سلطنت طلبي گرايش زيادي دارد.
  شما فقط جايگاه رئيس جمهور فعلي را مدانيد يا اينكه جايگاه ويژه مقام معظم رهبري كه ولي امر مسلمين جهان هستند را مي دانيد
  ما همه مطيع و گوش به فرمان مقام معظم رهبري بوده و هستيم چگونه رئيس جمهور ها نبايد چنين باشند در حاليكه حرفهاي شما تناقض زيادي دارد . لااقل مطالعه سياسي خود را زياد كنيد

  • محمّد
   2 اکتبر 2013

   امیدوارم، بعدتر که شما تجربه‌ات زیاد شد، این تهمت‌هات رو هم به‌یاد بیاری و به‌خاطرش از حضرتِ حق طلبِ بخشش کنی، چون منم یه‌دورانی مثلِ شما بودم، حق رو فقط و فقط طرفِ خودم می‌دیدم، و البته با یک تفاوت که مثلِ شما تهمت نمی‌زدم، امیدوارم، خدا همه‌مون رو به‌راهِ راست هدایت کنه.

 7. fbi
  3 اکتبر 2013

  از چی بگم برات / از کا..

 8. بنت الهدی
  3 اکتبر 2013

  این اعتراض خیلی عادی است و اصلا هتک حرمتی به رئیس جمهوری نیست! در خود امریکا آنقدر آزادی هست که مخالفان رئیس جمهوری هر جا مخالفت دارند حاضر می شوند و تظاهرات می کنند و تجمع می کنند! از دموکراسی، دموکراسی تر شدید!!! رئیس جمهور باید بداند که نیمی از مملکت به او رای نداده اند!

  • احمد
   3 اکتبر 2013

   25 خرداد 88 يادته !
   سكوت

  • منیژه
   4 اکتبر 2013

   همون روزی که به پایگاه بسیج حمله کردید؟ و اتشش زدید دیگه؟ خوبه ما هنوز اون روز را یادمون هست به اسم سکوت امدید ولی در آخر چه ها که نکردید؟

  • بيژن
   7 نوامبر 2013

   خانوم بنت الهدي سال 88 / 85 درصد در انتخابات شرکت کردند درسته ؟ امسال 72 درصد شرکت کردند با آمار هاي خودتون !!! با احتساب جمعيت افزوده شده اين چند درصدي که شرکت نکردند اولا چند ميليون ميشن و دوما چرا شرکت نکردند ؟ اگر موافق با نظام بودند که شرکت ميکردند پس اين کساني که شرکت نکردند در طبقه اصولگرايان شمرده نميشوند ! خب اگر انتخابات به دور دوم کشيده ميشد چي ميشد ؟!!! چند درصد راي ها براي روحاني ميشد و چند ميليون نفر به او راي ميدادند …؟
   پس خودتونو به خريت نزنيد لطفا

 9. رامین
  3 اکتبر 2013

  مکند مکر بنی ساعده تکرار شود
  و علی در قفس خانه گرفتار شود

  امیدوارم اشتباه گرده باشم و شباهت جنگ سخت و جام زهری که حضرات بر حضرت روح الله (ره) نوشاندند در جنگ نیمه سخت اقتصادی تکرار نشود .آنروز آقایان رفتند پیش امام و گفتند مردم از جنگ خسته شده اند و علاقه ای به ادامه جنگ ندارند و …… مکند امروز حادثه تکرار شود و بر حضرت سید علی وانمود کنند مردم از تحریم خسته شده اند بیاییم با آمریکا مذاکره کنیم و ……. هیهات

 10. احمد
  3 اکتبر 2013

  بايد كسي كه كفش انداخت رو بگيرن و در تلوزيون نشون بدن تا دفعه بعدي وجود نداشته باشه . والا همين احمق ها دفعه بعد با اسلحه مي يان. روند هرج و مرج همينطوريه!

  • منیژه
   4 اکتبر 2013

   خوب وقتی اصلن همچین کسی وجود ندارد و اصل انداخته شدن کفش محل تردید هست و هیچ یک از حاضرین از موافق و مخالف ان را تایید نمیکنند چه کسی را بیارند در تلویریون؟؟

  • سید
   4 اکتبر 2013

   اصلن نه ….. اصلاً

  • ایرانی
   4 اکتبر 2013

   اسراییل برای نابودی کشورهای اسلامی و شخم زدن انها از سلفی ها – القاعده – تکفیری ها – استفاده کرد و به این تهی مغزان وحشی گفت بشتابید به سوی بهار عربی . در صورتی که میبینیم خزان عربی است نه بهار . ( مصر -لیبی – تونس -یمن-سوریه و …..) و با همین ترفند این کشورها که دشمنش بودند در حال نابودی اند . نتانیاهو میخواهد همین نقشه را در ایران هم پیاده کند لذا دست به دامن اوباش شده و کفش پرانی را تشویق میکند . غافل از اینکه در ایران مهره هایش سوخته و مردم 75 میلیونی این چند صد نفر بیمار و بی مغز را مدتهاست که شناخته اند .

 11. ناشناس
  3 اکتبر 2013

  ون شهدا ارزش دارد خانواده محترم شهدا برای ملت ارزشمند هستند در این شکی نیست
  ولی همین مردم هم ارزش دارند. اگر باز جنگی روی دهد مگر چه کسانی در مقابل زور خواهند ایستاد!!!؟؟؟ حتما باید کشته شوند تا خونشان ارزشمند شود!!!؟؟؟ پس چه خوب که تا زنده اند به رای، خواست و وجودشان ارزش بدهیم تا در مواقع مورد نیاز آنها هم به مملکت، مسئولان و هموطنانشان ارزش بدهند.
  با رابطه داشتن با آمریکا یا هر کشور دیگری هیچ ارزشی از شهدا کم نمیشود مگر اینکه بعضی ها هی استفاده ابزاری از نام و خون شهدا نکنند و با هر تقی به توقی خوردن پای شهدا رو به وسط نکشند و خانواده محترمشان را خون به دل تر نکنند!!!!
  ممنون از آقای رییس جمهور و تمام کسانی که بهشون رای دادن و بیشتر از اون از تمام کسانی که در اعتراض به وضعیت موجود به بقیه آقایون رای ندادند!!!

 12. يوسف
  3 اکتبر 2013

  چرااين چندنفرفكرنادان فكرمي كنندهمه چيزاين كشوربايدبرمرام انان باشه اكثرملت ايران اقاي روحاني راانتخاب كرده اندبه خاطراينكه گفت من بادنياسردشمني ندارم فقط حالاچندنفربيكارمعترض شدند

  • قاسم
   5 اکتبر 2013

   الحق و الانصاف آمریکا هم خوب جواب ادبشو داد!!!

 13. ناشناس
  3 اکتبر 2013

  اگر بنا را بر صداقت نویسنده بگذاریم:
  طبق عکس از بالا، این عزیزان باید در لاین مخالف خروج از فرودگاه نماز میخواندند تا مزاحم هیچ ماشینی (حتی غیر از رئیس جمهور) نباشند. لذا انتظار از تخلف راننده برای ورود به لاین مخالف بدلیل شلوغی حرف عجیبی است….
  ترتیب دهندگان این سناریو حواسشان بیشتر از اقامه کنندگان ساده دل بوده . . .

  • منیژه
   4 اکتبر 2013

   اگر خونده باشید می بینید که این راه تنها به با پاویون دولت میرسه و بارفتن بچه مدرسه ای ها که برای استقبال اورده شده بودند و گذشت یک ساعت از زمانی که رییس جمهور رسیده بوده این ها مطمئن می شودند که روحانی از مسیر دیگه ای رفته و این راه دیگر کسی رفت و امد نمی کند و از این مسیر خارج نمی شود. در ضمن در مورد اتوبان همت که حرف نمیزنی در مورد یک مسیر اختصاصی داخل فرودگاه حرف میزنی که عبور اتوموبیل در اون در روز بسیار محدود است

  • ناشناس
   4 اکتبر 2013

   شما هارو با چی آوردن .ساندیس بهتون دادن یا مثل همایش استادیوم آزادی در زمان محمودگشنه برگشتید؟

  • محمد
   5 اکتبر 2013

   فقط یه سوال؟؟
   اون اطراف نماز خونه نیست؟
   چرا وسط خیابون؟ حتما ماشین رییس جمهور هم باید از مسجد رد بشه نا دوستان وسط خیابون نماز بخونند.
   همین…

 14. امیر
  4 اکتبر 2013

  پایمال کردن خون شهدا یعنی با شعار خون شهدا جلو ملتی که این شهدا رو دادن ایستادن

 15. محمد
  5 اکتبر 2013

  فقط یه سوال؟؟
  اون اطراف نماز خونه نیست؟
  چرا وسط خیابون؟ حتما ماشین رییس جمهور هم باید از مسجد رد بشه نا دوستان وسط خیابون نماز بخونند.
  همین…

 16. رابعه.
  10 اکتبر 2013

  شهدا به وظیفه خودشان عمل کردند. چرا هر جا کم می آورید از شهدا مایه می گذارید لطفا مسایل روز را بررسی کنید احترام شهدا برجای خود باقیست. اگر امروز منافع ملت در گرو رابطه با آمریکاست قطعا شهدا هم راضی هستند. شماهم به وظیفه خودتات عمل کنید. می ترسم از آن روز که با جهالت افراد مدعی العموم شهدا و خانواده های آنها،که هر راضی به کمترین مشکل برای مردم این کشور نیستند باعث شویدخاک مزار شهدا را هم به تاراج ببرند.

 17. آزاده
  11 اکتبر 2013

  راجع به لگوی زیر تریبونی برای آنان که رسانه ای ندارند ! به همت حکومت طالبانی 8 ساله گذشته هنوز تریبون ها ی دولتی و رسانه ملی در قرق شماست اگر دم از دموکراسی می زنید پس با رفع همه فیلتر های رسانه ای موافقت کنید تا تنها به قاضی نروید و راضی برگردید . ضمنا شما 8 سال گذشته به خواب رفته بودید که هزاران سوء مدیریت را دیدید و دم نزدید . از خدا شرم کنید که نام مبارک اسلام و شهدا و… غیره همگی دستاویز ی شده است از طرف امثال شما برای تحجر و درماندگی این ملت .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: