چهارشنبه 02 اکتبر 13 | 13:12

اهدا حقوق یک ماه لاریجانی به جشن عاطفه‌ها

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه جشن عاطفه‌ها، یک ماه حقوق خود را به این جشن اهدا کرد.


علی لاریجانی رئیس مجلس در مراسمی که صبح امروز در تالار آفتاب مجلس شورای اسلامی برگزار شد، در جمع دانش آموزان دختر و پسر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) حضور پیدا کرد و گفت: امیدواریم شما دانش آموزان در بحث دانش و علم آموزی کوشا باشید تا بتوانید در آینده افراد موفقی برای کشور باشید.
وی ابراز امیدواری کرد: شما باید تلاش کنید تا خودتان صاحب دانش و حرفه ای شوید که سربلندی را برای کشور به ارمغان آورد و از کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز که به وضعیت شما توجه دارند تشکر می کنیم.

رئیس مجلس در مورد جشن عاطفه ها گفت: این جشن مودت و دوستی را در کشور بیشتر می کند و همگرایی عاطفی در جهت حل مشکلات به وجود می آورد و امیدواریم هم در این عزم عمومی مشارکت داشته باشند و سهیم باشند.

همچنین در این مراسم فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس و رئیس فراکسیون زنان گفت: مناسبت های مختلفی در مجلس وجود دارد ولی حضور شما دانش آموزان در کنار نمایندگان یکی از بهترین برنامه های سالیانه ای است که برگزار می شود.

وی افزود: شما نخبگانی هستید که به اینجا آمده اید و می توانید پیامبرنمایندگان در بیرون مجلس باشید و امیدواریم طی چند سال آینده به مناصب مختلف دولتی و غیر دولتی دست پیدا کنید و تعدادی از شما نیز نماینده های مردم در مجلس و یا مسئولان ارشد اجرایی کشور شوید.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: این امیدواری دور از واقعیت نیست و با تلاش و کوشش شما و پشتیبانی کمیته امداد امام خمینی(ره) به واقعیت خواهد پیوست.

در ابتدای این مراسم منصور قمشه معاون پارلمانی کمیته امداد امام خمینی(ره) از برپایی جشن عاطفه ها در یکصد هزار مرکز در سراسر کشور خبر داد و گفت: جشن عاطفه ها ابتکاری است که دکتر لاریجانی 16 سال پیش آن را آغاز کردند و این کار در جهت توسعه فرهنگ نیکوکاری استمرارپیدا کرد.

وی اعلام‌کرد: فردا نیز 15 هزار پایگاه کمیته امداد و بسیج در سراسر کشور آماده جمع آوری کمک های مردم به دانش آموزان مناطق محروم خواهند بود.

معاون پارلمانی کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: 200 نماینده بخشی از حقوق خود از دو روز تا یک ماه را به جشن عاطفه ها اهدا کردند.

رئیس مجلس نیز یک ماه حقوق خود را به جشن عاطفه ها تقدیم کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: