پنج‌شنبه 03 اکتبر 13 | 16:21

نظر فرمانده ناجا درباره اتفاقات مهرآباد

در فرودگاه مهرآباد هیچ دعوا و درگیری رخ نداده است و حرمتی هم شکسته نشده است تصریح کرد: در ارتباط با این موضوع هیچ شاکی وجود ندارد و پرونده‌ای هم در نیروی انتظامی در راستای تحت تعقیب قرار دادن وجود ندارد.


فرمانده نیروی انتظامی در ارتباط با رویکرد دولت یازدهم در بحث عفاف و حجاب گفت: مواضع دولت در موضوع عفاف و حجاب تاکنون خوب بوده است.

 اسماعیل احمدی‌مقدم ظهر امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار فارس در جنوب استان تهران اظهار داشت: مواضع دولت تاکنون در بحث عفاف و حجاب خوب بوده است و هفته گذشته شورای اجتماعی این کشور با حضور وزیر کشور تشکیل شد.
فرمانده نیروی انتظامی در ارتباط با عملکرد این شورا گفت: شورای اجتماعی، شناسایی مسئله، هماهنگی بین دستگاه‌ها، بررسی کم‌کاری‌ها و خلأها و مشکلات در زمینه هماهنگی‌ها را آغاز کرده است.
وی ادامه داد: تلاش عزیزان این است کم‌کاری افرادی که باعث فشار به نیروی انتظامی شده است را بیابند تا آنها وظایفشان را بر عهده بگیرند و این موضوعی است که ما خودمان هم از آن استقبال می‌کنیم.
احمدی‌مقدم تأکید کرد: این بدیهی است که ما هم بر اساس قانون و وظایف قانونی خودمان مشغول انجام وظیفه هستیم.
* اتفاق خاصی در فرودگاه مهرآباد رخ نداده است/ حرمتی شکسته نشده است
فرمانده نیروی انتظامی در ارتباط با اتفاقاتی که در حاشیه بازگشت رئیس جمهور به کشور در فرودگاه مهرآباد صورت گرفته عنوان کرد: در فرودگاه مهر‌آباد هنگام بازگشت رئیس جمهور به کشور اتفاق خاصی رخ نداده است، بالاخره یک گروه موافق و گروهی نیز مخالف هستند و خود رئیس جمهور نیز روز گذشته به این مهم اشاره کرده است.
احمدی‌مقدم با تأکید بر اینکه، در فرودگاه مهرآباد هیچ دعوا و درگیری رخ نداده است و حرمتی هم شکسته نشده است تصریح کرد: در ارتباط با این موضوع هیچ شاکی وجود ندارد و پرونده‌ای هم در نیروی انتظامی در راستای تحت تعقیب قرار دادن وجود ندارد.
وی ادامه داد: اما این مفهوم نیست که هر گروهی می‌تواند بدون مجوز قانونی در خیابان حضور یابد.
فرمانده نیروی انتظامی حضور مردم در فرودگاه مهر‌آباد را یک استقبال مردمی دانست  تأکید کرد: این تجمع یک استقبال مردمی بود و یک میتینگ سیاسی هم نبود که مجوز بخواهد.
احمدی‌مقدم خاطرنشان کرد: موافقان و مخالفان هیچ کدام رسماً مجوز نگرفته‌اند و اطلاعی هم نداده بودند با هم در فرودگاه حضور یافته و به هم نیز احترام گذاشتند.
فرمانده نیروی انتظامی در پایان با اشاره به اینکه در کشور ما تنوع افکار و آرا وجود دارد عنوان کرد: ما نباید در این ارتباط سخت بگیریم مردم با آراء و نظرات مختلف آمدند، مسئولان نیز تحمل کردند و رئیس جمهور نیز روز گذشته اعتراضی در این مورد نداشتند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: