جمعه 04 اکتبر 13 | 06:59

پاسخ فرماندار عنبرآباد به کربلای ما اینجاست

آقای فراهانی حداقل از لباس مقدس روحانیت که به تن دارید کمی خجالت بکشید که بیان داشتید بعض ادارات با ماهمکاری داشتند از جمله بخشداری و … وفرمانداری را مورد تخریب خود قرار دادید و خوراک خوبی برای دشمنان و بدخواهان نظام آماده کردید !


به گزارش تریبون مستضعفین در پی درج گزارش هفدهمین اردوی جهادی گروه فدائیان عدالت که توسط آقای محمدرضا فراهانی از مدیران این گروه جهادی برای تریبون ارسال گردیده بود فرماندار شهرستان عنبرآباد در جمع نخبگان فرهنگی اجتماعی این شهرستان به این مطلب اشاره کرده اند. توضیحات ولی محمدمشایخی به نقل از پایگاه سفیرجنوب نقل می‌گردد.

به گزارش سفیر جنوب فرماندار شهرستان عنبرآباد با انتقاد شدید از سایت  تریبون مستضعفین و نگارنده متن کربلا این جاست بیان داشت: این ظلم بزرگی  به مسئولین و مردم شهرستان عنبرآباد  است . ایشان که در جمع نخبگان فرهنگی اجتماعی شهرستان  صحبت می کرد گفتند : متاسفانه  گروهی با مسئولیت فردی مجهول الهویه  به نام م. فراهانی تحت عنوان گروه جهادی فدائیان عدالت  معلوم نیست قصد خدمت رسانی و محرومیت زدایی دارند یا تخریب مسئولین و نهادهای انقلابی  را.و به بهانه اردوهای جهادی شماره  حساب  و شماره کارت شخصی در سراسر کشور منتشر کردند  و از مردم پول میگیرند ولی مشخص نیست این پولها کجا و به جیب چه کسی می روند.

فرماندار

ولی محمد مشایخی اعلام داشتند:  نگارنده محترم سایت تریبون مستضعفین (آقای فراهانی )! شما اول می بایست خدمات  نظام مقدس جمهوری اسلامی  بویژه در دولت های نهم و دهم را در شهرستان عنبرآباد منعکس می کردید . که فقط  قرارگاه بسیج سازندگی در روستای دور افتاده پیدنگوئیه بیش از ۳میلیاد ریال هزینه کرده است در کنار خدمات  دستگاههای دیگر از مسکن تا آب و برق و خانه بهداشت ، مدرسه ، مسجد ، سرویس بهداشتی عمومی و…  . آقای فراهانی حداقل از لباس مقدس روحانیت که به تن دارید  کمی خجالت بکشید  که بیان داشتید  بعض ادارات با ماهمکاری داشتند از جمله بخشداری و … وفرمانداری را مورد تخریب خود قرار دادید و خوراک خوبی برای دشمنان و بدخواهان نظام  آماده کردید  ! مگر بخشداری و دیگر دستگاهها بدون هماهنگی  فرماندار بوده است ؟  مگر امکانات  و خودروی ایاب و ذهاب که  در اختیار داشتید  و متاسفانه  زیر پای شما خراب شد   به دستور فرماندار عنبرآباد نبوده ؟

برادری که از مدرسه عشایری  عکس گرفتید  که فلسفه آن کوچ است و  اماکانات اولیه و اموال آن چادر و اقلام دیگر ، و به عنوان مدرسه کپری  در عنبرآباد منتشر کردید  این ظلم بزرگی به مردم عنبراباد نیست؟ . شما اول خودتان خوب تحقیق بفرمائید بعد خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و نهادهای انقلابی آن را زیر سوال ببرید .

ایشان  بیان داشتند:  آقای نگارنده متن(فراهانی ) !  که نهاد مقدس سپاه  شهرستان  و شخص فرماندهی سپاه شهرستان را  این رزمنده دوران دفاع مقدس که در سن ۱۵ سالگی به درجه ی رفیع جانبازی درآمده اند و  سپر بلا بودند  در برابر دشمن  تا من و شماها بمانیم  را تخریب کرده اید . مگر آن نیروی بسیجی بسیج  حوزه  مقاومت  که با شماها همکاری می کرد و شما از آنها تشکر کردید  بدون  دستور فرمانده ناحیه می توانست با شما همکاری کند ؟  شمایی که تاکنون هرچه   مدارک هویتی ازتون خواستند چرا ارائه نداده اید ؟

فرماندار عنبرآباد بیان داشتند: که  این مطلب را همه رسانه ها  بویژه سایت تریبون  مستضعفین  منتشر نمایند که این گروه  و شخص آقای فراهانی  با دادن شماره حساب شخصی در سراسر کشور معلوم نیست به بهانه محرومیت زدایی و اردوهای جهادی  چه  قصدی در سر دارد  و کدام  دستگاه  نظارتی  براین حساب و پولهای مردم  نظارت می کند ؟  از مردم شریف و سخت کوش و دلسوز و متمکنین عزیز می خواهم تا مشخص نشدن هویت این شخص و گروه  و شماره حساب ،  کمک های خود را به شماره حساب اعلام شده از سوی گروه جهادی فرائیان عدالت  واریز نکنند .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: