پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۱۳ مهر ۹۲ | ۲۱:۴۹

فعلا دهکی از دریافت یارانه‌ حذف نمی‌شود

مجلس و دولت به این نتیجه رسیدند که در حال حاضر حذف عده‌ای دریافت یارانه قابل قبول نیست و بایستی پس از انجام اقدامات کارشناسی دولت و مجلس به جمع‌بندی رسیده و تصمیم گیری کنند.


سیدسعید زمانیان دهکردی نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه خانه ملت با محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: در این جلسه لایحه اصلاحیه بودجه 92 مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در اصلاحیه لایحه بودجه 92 درباره صندوق توسعه ملی بحث و تبادل نظر شد که به نتیجه‌ای نرسید؛ البته دولت و مجلس توافق کردند بحث پیرامون اصلاحیه بودجه 92 ادامه یابد.

زمانیان لایحه اصلاحیه بودجه را دارای اهمیت ویژه دانست و گفت: در این زمینه باید کار تخصصی ویژه صورت گیرد و به راحتی نمی‌توان در این باره تصمیم‌گیری کرد.

این نماینده مردم در خانه ملت از توافق نمایندگان عضو کمیسیون برنامه و بودجه برای برگزاری جلسات هر روز تا زمان تصمیم‌گیری نهایی درباره لایحه اصلاحیه بودجه خبر داد.

وی همچنین درباره پیشنهادی مبنی بر حذف یارانه سه دهک گفت: در رابطه با این موضوع بحث‌هایی صورت گرفت اما تصمیمی اتخاذ نشد.

زمانیان با بیان اینکه قرار شد دولتمردان اقدامات تحقیقاتی گسترده‌ای در زمینه دهک‌ها انجام دهند، تصریح کرد: فعلا در این زمینه اقدامی صورت نمی‌گیرد تا بررسی‌های دولت به نتیجه برسد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: مجلس و دولت به این نتیجه رسیدند که در حال حاضر حذف عده‌ای دریافت یارانه قابل قبول نیست و بایستی پس از انجام اقدامات کارشناسی دولت و مجلس به جمع‌بندی رسیده و تصمیم گیری کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: