یکشنبه 06 اکتبر 13 | 11:00

جذب دانشجویان دانشگاه شهید رجایی و شریعتی در آموزش و پرورش

دانشجویان ورودی سال ۸۸ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و فنی‌وحرفه‌ای دخترانه شریعتی تهران مشمول قانون استخدامی آموزش‌وپرورش شدند.


نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز پارلمان طرح استفساریه قانون الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش را مورد بررسی و تصویب قرار دادند.

بر اساس این مصوبه مجلس، دانشجویان رشته‌های ستاره‌دار ورودی سال 1388 دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران و دانشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه شریعتی تهران مشمول قانون الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریسی و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب 19 مهر 1391 می‌شوند.

 بر اساس مصوبه مجلس در قانون الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریسی و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش این وزارتخانه موظف شده بود که ظرف 2 سال فارغ‌التحصیلان دانشگاه تربیت معلم از طریق آزمون ورودی استخدام کند.

بر اساس مصوبه امروز مجلس هم دانشجویان ورودی 88 دانشگاه شهید رجایی و دانشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه شریعتی تهران مشمول قانون مذکور شده و باید ظرف دو سال از سوی آموزش و پرورش جذب شوند.

وکلای ملت استفساریه فوق را با 154 رای موافق، 18 رای مخالف و 13 رای ممتنع از مجموع 234 نماینده حاضر در صحن علنی به تصویب رساندند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: