یکشنبه 06 اکتبر 13 | 13:27

نقد و بررسی «گذشته» در لانه جاسوسی

فیلم سینمایی «گذشته» توسط پرویز امینی، جامعه شناس، سه شنبه ۱۶ مهرماه در مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان تحلیل و بررسی می‌شود.


موسسه غیر دولتی صهبای معرفت، دومین نشست از سلسله نشست های «تحلیل رسانه از منظر سبک زندگی، زنان و خانواده» را با نمایش و تحلیل مضمونی-محتوایی فیلم سینمایی «گذشته» برگزار می‌کند.

نقد و تحلیل مضمونی-محتوایی فیلم «گذشته» با حضور پرویز امینی، سه شنبه 16 مهرماه از ساعت 14 الی 17 ، ویژه دانشجویان، حوزویان، فعالان فرهنگی- اجتماعی و اهالی رسانه در محل مجتمع فرهنگی 13 آبان (لانه جاسوسی سابق) واقع در تقاطع طالقانی-مفتح برگزار می گردد.

همچنین دراین جلسه به بررسی سیر اندیشه اصغر فرهادی به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم گذشته با توجه به آثار قبلی او چون: «شهر زیبا»، «چهارشنبه سوری» ، «جدایی نادر از سیمین» و … پرداخته می‌ شود.

سلسله نشست های «تحلیل رسانه از منظر سبک زندگی، زنان و خانواده» کاری از موسسه صهبای معرفت است که در راستای تبیین علمی سبک زندگی و ارتباط آن با حوزه زنان و خانواده، و ارتقاء سواد رسانه ای فعالان علمی، هنری فرهنگی واجتماعی، توجه به نقد مضمونی و محتوایی آثار رسانه ای و نیز استفاده هرچه بیشتر و بهتر از ابزارها و قالب های رسانه ای در جهت تحلیل مباحث نظری حوزه علوم انسانی، توسط اساتید صاحب­ نظر این حوزه اجرا می‌شود.

اولین نشست از این سلسله نشست ها، باحضور دکتر وحید شالچی و نمایش و تحلیل فیلم سینمایی «حوض نقاشی» درتاریخ 13 شهریور 92 برای علاقمندان برگزار شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: