چهارشنبه 29 سپتامبر 10 | 22:24

عذرخواهی شمقدری از رهبر انقلاب و خانواده های شهدا

جواد شمقدري در آستانه سالگرد فعاليت در معاونت سينمايي، بيانيه‌اي را در محكوم كردن رفتارهاي صورت گرفته در جشن سينما منتشر كرد.


جشن خانه سینما با حواشی زیادی همراه بود که مورد انتقاد بسیاری از مسئولین و رسانه ها قرار گرفت.وزارت ارشاد اگر چه از این جشن بنا بر وظیفه قانونی خود حمایت مالی کرد ،اما در اقدامی قابل تقدیر از حوادث و مسائل پیش آمده در این مراسم نیز اعلام برائت کرد.امید است این بیاینه، طلیعه ای برای دیگر اقدامات اصولگرایانه و انقلابی در وزارت ارشاد باشد.

جواد شمقدري در آستانه سالگرد فعاليت در معاونت سينمايي، بيانيه‌اي را در محكوم كردن رفتارهاي صورت گرفته در جشن سينما منتشر كرد.

متن بيانيه معاونت امور سينمايي به شرح زير است:

انالله و انا اليه راجعون

من از خانواده شهدا عذر مي‌خواهم ، من از شهداي عزيز كه خون مقدسشان براي رويش و نهال انقلاب اسلامي ريخته شد تا به درخت تناور و پر بركتي تبديل شود عذر مي خواهم من از ايثارگران و جانبازان كه سالهاست درد و رنج ناشي از زخم هاي جراحت را به عشق رشد و شكوفائي نظام جمهوري اسلامي صبورانه تحمل مي كنند عذر مي خواهم، من از ملت بزرگ و قهرمان ايران كه با بزرگواري زخم زبان جاهلان را كه به اسلام و انقلاب طعنه مي‌زنند و آن را نشنيده مي‌گيرند، عذر مي‌خواهم من از محضر رهبر بزرگ انقلاب اسلامي عذر مي‌خواهم. من در درگاه الهي و در پيشگاه امام حاضر مهدي موعود طلب عفو و بخشش مي‌نمايم.
اين كه در مراسمي به‌نام جشن خانه سينما با هلهله و شادي، بي‌خبران و غافلان پايان نظام جمهوري اسلامي ايران را آرزو مي‌كنند چه بايد كرد!؟
كسي كه از روي غرور جاهلانه و شايد هم غفلت چنين سخناني بر زبان مي‌راند، چه پاسخي دارد؟!
كساني كه شنيدند و سكوت كردند، كساني كه تشويق كردند و هلهله سر دادند، به‌راستي مي‌دانند كجا ايستاده‌اند؟ مي‌دانند پاگذاشتن برروي ميراث بزرگ امام و رهبر كبير انقلاب اسلامي و پايمال كردن خون ده‌ها هزار شهيد چه جفاي بزرگي است؟
حتماً نمي‌دانند. و الاّ فرزندان اين آب و خاك مثل همه آحاد ملت بزرگ و قهرمان ايران در هر شرايطي حاضر نيستند از انقلاب و نظام خود فاصله بگيرند.
اين آفت شاه نشينان در سينماست كه گاهي گرفتار هيجان و گاهي لجبازي و گاهي غفلت و سرخوشي مي‌شوند. اميدوارم خداوند از اين لغزش‌ها بگذرد.
و بر بيچارگي ما اين خطاها را ببخشايد و رحم نمايد. مباد كه در روز جزا در پيشگاه صالحان و اولياء و شهدا سرافكنده باشيم.
جواد شمقدري

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.