سه‌شنبه 08 اکتبر 13 | 13:47

دو انتصاب بانک در نهاد ریاست‌جمهوری

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری طی احکام جداگانه‌ای حجت‌الاسلام آگاه را به سمت مشاور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری و معظم‌زاده را به سمت نایب رییس و عضو شورای درمان نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.


مرتضی بانک، معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین سعید آگاه را به سمت مشاور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.

متن این حکم بدین شرح است:

بسمه تعالی

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای سعید آگاه

سلام علیکم

نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزشمند و موثر جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «مشاور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال، با استفاده از پشتوانه تجربی و سوابق مفید خود به منظور ارتقاء کیفیت خدمات به مجموعه نهاد ریاست جمهوری با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

همچنین مرتضی بانک، معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در حکمی عبدالخلیل معظم‌زاده را به عنوان «نایب رییس و عضو شورای درمان نهاد ریاست جمهوری» منصوب کرد.

متن حکم بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

جناب آقای عبدالخلیل معظم‌زاده

معاون محترم پشتیبانی و تحول اداری

سلام علیکم

احتراما با توجه به توانمندی‌های تخصصی و تجارب ارزشمند جنابعالی در حوزه سلامت، به موجب این حکم به عنوان «نایب رییس و عضو شورای درمان نهاد ریاست جمهوری» منصوب می‌گردید.

امیدوارم با حضور جنابعالی در شورای درمان نهاد ضمن بهره‌گیری از همه تلاش‌ها و استعدادهای موجود، شاهد ارتقاء سطح سلامت همکاران و خانواده محترم ایشان باشیم.

امید است با عنایات الهی و بهره‌مندی از استعدادهای موجود، در انجام وظایف و حسن جریان امور، افزایش بهره‌وری در رضایت‌مندی شغلی کارکنان، اثربخشی، کارایی و توانمندسازی نیروی انسانی در بدنه نهاد ریاست جمهوری در پرتو رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: