سه‌شنبه 08 اکتبر 13 | 15:49

نانو در زندگی، سوژه امشب ویژه برنامه ثریا

همزمان با برگزاري ششمين جشنواره فناوري نانو در کشور ، ثريا امشب به صورت ويژه به موضوع وضعيت نانو در ايران مي پردازد و به اين سوال مهم خواهد پرداخت که پيشرفتهاي نانويي کشور چگونه اثرش را در زندگي روز مره مردم نشان خواهد داد و چرا تا کنون اين اتفاق نيفتاده است.


ثریابه گزارش تریبون مستضعفین همزمان با برگزاري ششمين جشنواره فناوري نانو در کشور ، ثريا امشب به صورت ويژه به موضوع وضعيت نانو در ايران مي پردازد و به اين سوال مهم خواهد پرداخت که پيشرفتهاي نانويي کشور چگونه اثرش را در زندگي روز مره مردم نشان خواهد داد و چرا تا کنون اين اتفاق نيفتاده است. در همين رابطه 8 مجموعه فعال نانوي کشور در حوزه هاي مختلف کشاورزي، خودرو، محيط زيست، عمران، پزشکي و… ميهمان برنامه ثريا خواهند بود تا به صورت زنده، دستاوردها و فعاليت هاي مهمشان را براي مردم بازگو کنند. همچنين دکتر سلطاني از مديران ستاد ويژه توسعه فناوري نانو پاسخگوي سوالات مطرح اين حوزه خواهد بود.

گفتني است دراين برنامه موضوع چالش برانگيز وضعيت فعلي شوراي عالي مجازي پيگيري خواهد شد . اين برنامه امشب حدود ساعت يازده و پانزده دقيقه از شبکه اول سيما پخش خواهد شد.

همچنين سوال نظرسنجي پيامکي امشب این برنامه به شرح زیر است که بينندگان این برنامه ميتوانند از هم اکنون با فرستادن جواب مورد نظر خود به شماره پيامک 300001435 در قرعه کشي نظرسنجي برنامه شرکت کنند. به 20 نفر از برندگان نظرسنجي ربع سکه بهار آزادي اهدا خواهد شد.

آيا تاکنون از محصولات نانويي در کار و زندگي خود استفاد کرده ايد؟

1- آري

2- خير

3- با فناوري نانو آشنا نبوده ام.

برنامه ثريا کاري از گروه اجتماعي شبکه اول سيما است و تارنماي اين برنامه sorayatv.irمي باشد که اخبار و مستندهای این برنامه در آن قابل مشاهده مي باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: