دوشنبه 08 مارس 10 | 02:50

این‌ها از اول هم داخل نظام نبودند

این عضو ارشد ستاد انتخاباتی مهدی کروبی در انتخابات دهم ریاست جمهوری، ادامه داد: آن هایی که خودشان را زیر چتر نظام و انقلاب قرار دادند و به واسطه همین جمهوریت نظام روی کار آمدند و شناخته شدند نباید اکنون آن را زیر سوال ببرند که اگر بردند خود را هم زیر سوال برده‌اند. محمد علی ابطحی با بیان اینکه بعید می‌دانم کسی بخواهد خودخواسته از نظام خارج شود، تصریح کرد: اینکه رهبری می‌فرمایند سعی نظام بر جذب حداکثری و دفع حداقلی است، پیامی مهم برای همه ماست.


ابطحی-خاتمی-موسوی-معین

ابطحی-خاتمی-موسوی-معین

عضو شاخص مجمع روحانیون مبارز گفت: آن هایی که خودشان را زیر چتر نظام و انقلاب قرار دادند و به واسطه همین جمهوریت نظام روی کار آمدند و شناخته شدند نباید اکنون آن را زیر سوال ببرند که اگر بردند خود را هم زیر سوال برده‌اند.

به گزارش تریبون مستضعفین به نقل از شبکه ایران، محمد علی ابطحی، عضو شاخص مجمع روحانیون مبارز که مشاور و معاون رئیس دولت اصلاحات هم بوده، در ماه های اخیر به همراه محمد عطریانفر، عضو حزب کارگزاران سازندگی، افشاگری های مختلفی علیه سران اصلاحات کرده است.

ابطحی که با قید ضمانت از زندان آزاد شده، پس از آخرین کنفرانس خبری مشترک خود با عطریانفر سکوتی را اختیار کرده که خود آن را اقدامی برای خوابیدن گرد و غبار انتخابات در کشور می‌نامد.

مشاور و معاون رئیس دولت اصلاحات با وجود اینکه وعده اولین مصاحبه سال 89 خود را به ما داد در گفت‌وگویی کوتاه با شبکه ایران، به بررسی و تحلیل نقش رهبری در آرام کردن فضای بعد از انتخابات پرداخت.

وی با بیان اینکه فرمایشات رهبری جامع است و ناظر به یک جریان خاص نیست، تصریح کرد: بیانات آقا در مورد قضایای اخیر تحلیل کلی می‌طلبد.

عضو شاخص مجمع روحانیون مبارز با عنوان این مطلب که نباید با بیانات رهبری گزینشی برخورد کرد، اظهار داشت: فرمایشات آقا با توجه به جامعیتی که دارد در یک قالب خاص ریخته نمی‌شود، بنابراین باید به درستی مورد نقد وبررسی قرار بگیرد.

وی سپس به اظهارنظر درباره سخنان اخیر رهبر معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری پرداخت. رهبر انقلاب در این دیدار تاکید کردند که “کسانی هستند که خودشان، خودشان را از نظام خارج می‌کنند؛ و صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می دهند که از دست داده‌اند”.

ابطحی در پاسخ به این سوال که مخاطب فرمایشات رهبری چه کسانی هستند، گفت: افرادی که الآن تصور می‌کنید از نظام خروج کرده‌اند از اول هم داخل نظام نبودند.

این عضو ارشد ستاد انتخاباتی مهدی کروبی در انتخابات دهم ریاست جمهوری، ادامه داد: آن هایی که خودشان را زیر چتر نظام و انقلاب قرار دادند و به واسطه همین جمهوریت نظام روی کار آمدند و شناخته شدند نباید اکنون آن را زیر سوال ببرند که اگر بردند خود را هم زیر سوال برده‌اند.

محمد علی ابطحی با بیان اینکه بعید می‌دانم کسی بخواهد خودخواسته از نظام خارج شود، تصریح کرد: اینکه رهبری می‌فرمایند سعی نظام بر جذب حداکثری و دفع حداقلی است، پیامی مهم برای همه ماست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.