شنبه 02 اکتبر 10 | 15:47

خاکسپاری 26 شهید گمنام در 12نقطه کشور

همزمان با ایام شهادت حضرت صادق آل محمد علیه السلام، پیکرهای طیبه 26 پرستوی گمنام و خونین بال، در 12 نقطه از استانهای تهران، اصفهان،‌ ایلام، فارس، گلستان و مازندران تشییع و خاکسپاری خواهند شد.


به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی مفقودین و شهدای گمنام، همزمان با ایام شهادت حضرت صادق آل محمد علیه السلام، در روز دوشنبه 12 مهرماه، پیکرهای مطهر و نورانی 26 شهیـد گمنام دفاع مقدس در 6 استان کشور، تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، این شهدای معظم مربوط به عملیات‌های والفجر4، قدس3، بیت المقدس، رمضان، خیبر و تک عملیاتی دشمن سال در 67 می‌باشند که به ترتیب در مناطق عملیاتی پنجوین، عین منصور، شلمچه، جزیره مجنون، هورالعظیم و فاو کشف گردیده‌اند.

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس اعلام نمود؛ این شهیدان بنا به درخواست مردم و مسئولین در:
استان تهران در دانشگاه شاهد، بوستان نهج البلاغه(منطقه2) ، شهرک شهید شجاعی (قصر فیروز 1)، شهر قرچک و پادگان پشتیبانی منطقه3 ارتش (دپو شهریار) ،
و در استان اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی اردستان،
استان ایلام در شهرستان دره شهر،
استان فارس در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و همچنین شهرهای قادر آباد و قائمیه،
و در استان گلستان در دانشگاه آزاد اسلامی علی‌آباد کتول
و استان مازندران در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در پایان با دعوت از عموم مردم شهید پرور شهرهای یاد شده بویژه دانشجویان و جوانان عزیز درخواست نمود تا با شرکت گسترده خود در مراسم تشییع شهدا، بار دیگر با آرمان‌های شهیـدان تجدید پیمان نمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.