یکشنبه 20 اکتبر 13 | 11:26

واکنش مشاور خاتمی به مواضع نعیمه اشراقی

مشاور خاتمی تصریح کرد: موضع اشراقی خیانت به امام (ره)، جنایت علیه شهیدان و نامردی به بزرگ مردی است که همه مشروعیت احترام اعضای بیت معظم له، از ان اوست.


13911130000586_PhotoAصادق خرازی سفیر سابق ایران در سازمان ملل و از مشاوران سید محمد خاتمی با انتقاد شدید از اهانت نعیمه اشراقی به خانواده ای شهدا خواستار برخورد و موضع جدی موسسه تنظیم و نشر آثار امام در برابر این بی حرمتی شد.

متن کامل این یادداشت که در صفحه شخصی وی درج شده به این شرح است؛

بنام خدای شهیدان

هم حال جسمی من بهم ریخته و هم حال روحی ام!!

جمعی از فرزندان شهیدان که پدران ایشان یاران و دوستان هم سنگر دوران دفاع مقدس بودند و گهگاه من را نیز عمو خطاب میکنند طی دو روز گذشته با من تماس گرفتند و خشم و دلخوری خود را از اهانت خانم نعیمه اشراقی بیان می کردند.برخی بخاطر نسبت خانوادگی و برخی بخاطر ارتباطاتم، با من تماس میگرفتند و به شدت از اهانت به ناموس شهیدان که ناموس ملت بزرگ ایران هستند، گلایه میکردند.

من نمی فهمم که چرا عده ایی اینگونه بی پروا برای محبوبیت خویش و مقبولیت خود، حضرت امام را له میکنند و خانواده شهدا را به استهزاء می کشند، فرزند یکی از شهیدان والا تبار این سرزمین می‌گفت اگر یکی از مردم عادی و یا حتی یکی از همین خانواده شهدا به امام و شهداء اهانت میکرد حتما چند سالی برایش حبس می‌بریدند، من اگر چه علاقه ایی به حبس و زندان برای هیچ فردی با هر نظر ودیدگاهی ندارم، ولی معتقدم نبایست به صرف بستگی به حضرت امام از روی امام عبور کنند و مرکز نشر و حفظ آثار امام بجای آن‌که دیده بان مردم باشد بایست دیده بان خود اعضای بیت باشد که با نام حضرت امام ره برای خود مشروعیت و با حرف های بی منطق و شبه روشنفکری، برای خود محبوبیت خلق کنند. این مرکز بایست نخست نسبت بخودی ها و رفتار وسکناتشان حساسیت نشان دهد و بعد به گروه های سیاسی !!!

این اتفاق خیانت به امام ره جنایت علیه شهیدان و نامردی به بزرگ مردی است که همه مشروعیت احترام اعضای بیت معظم له، از ان اوست.

امیدوارم با یک معذرت خواهی خشک و خالی نخواهند این کثافت کاری را ماست مالی کنند، و بزرگان بیت حضرت امام رضوان الله علیه موضع منطقی وجدی بگیرند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: