دوشنبه 21 اکتبر 13 | 15:24

تذکر کمیسیون فرهنگی به نعیمه اشراقی

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی عملکرد موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) را بررسی می‌کند و در صورت لزوم با مسئولان این موسسه جلسه خواهیم داشت.


حجت‌الاسلام احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضع کمیسیون فرهنگی در مقابل سخنان نعیمه اشراقی و تحریف سخنان و خاطرات امام خمینی (ره) اظهار داشت: اعضای کمیسیون فرهنگی در چند روز اخیر تذکرات لازم را در قالب مصاحبه‌های خود با رسانه‌ها مطرح کردند و بنده هم به عنوان رئیس کمیسیون در چندین مصاحبه تذکرات لازم را دادم.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون فرهنگی با جدیت معتقدند که باید حرمت امام (ره) و شهدا حفظ شود و اگر مجددا این قبیل اتفاقات از سوی اطرافیان و منسوبان به امام بخصوص نعیمه اشراقی صورت بگیرد، فرزندان معنوی امام خمینی (ره) و جمهوری اسلامی برخورد لازم را خواهند داشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص تذکر به موسسه تنظیم و نشر آثار امام و برگزاری جلساتی با مسئولان این موسسه تاکید کرد: از آنجا که موارد دیگری هم وجود دارد که باید بررسی شود، لذا کمیسیون فرهنگی مجلس در جلسات خود عملکرد این موسسه را بررسی خواهد کرد و اگر لازم بود برای بررسی عملکرد این موسسه و لزوم موضع‌گیری در این گونه شرایط با مسئولان این موسسه جلسه خواهیم داشت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: