سه‌شنبه 22 اکتبر 13 | 13:07

کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه‌های امام‌خمینی(ره) اعلام موجودیت کرد

کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه‌های امام‌خمینی(ره) در اطلاعیه‌ای ضمن اعلام موجودیت تاکید کرد: این کمیته سعی می‌کند به دفاع از اندیشه و خط و راه نورانی آن عزیز سفر کرده همت گمارد.


امام خمینیکمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه‌های امام خمینی(ره) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام موجودیت کرد.

در اطلاعیه کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه‌های امام خمینی(ره) آمده است:

بی‌شک عظیم‌ترین شخصیت تاریخ معاصر که نقش عمیقی در تحولات پس از خود داشت امام‌خمینی(ره) بود، اما پس از ایشان عده‌ای با نام امام به دنبال تحریف اندیشه و مسیر ایشان یا به دنبال توجیه اغراض سیاسی خود به وسیله نام امام در آمدند. در این میان متاسفانه منسوبان امام‌خمینی(ره) نیز در خانواده به جای پاسداری از آرمان‌ها و بیت امام، ملجأ طرد شدگان ملت و منحرفان شدند.

مؤسسه حفظ تنظیم و نشر آثار امام‌خمینی(ره) نیز در اختیار جریانات سیاسی تندرو منحرف از اسلام ناب محمدی(ص) درآمد تا خط امام در دامان ملت عزیز و در اندیشه و قلب‌های فرزندان روح الله خمینی(ره) راه خود را بپیماید.

اکنون با توجه به مسائل اخیر که برخی بازماندگان اقدام به تسریع در تحریف اندیشه‌های امام کرده‌اند و از طرف دیگر عده‌ای از سیاسیون با حمایت مؤسسه حفظ تنظیم و نشر آثار امام‌خمینی(ره) اقدام به نشر خاطرات مجعول و غیرمستند از ایشان می‌کنند کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه‌های امام‌خمینی(ره) سعی می‌کند تا به دفاع از اندیشه و خط و راه نورانی آن عزیز سفر کرده همت بگمارد.

در روزهای آینده اعضای شورای مرکزی کمیته حفظ، نشر و صیانت از اندیشه‌های امام‌خمینی(ره) و مسئولان استانی آن به همراه برنامه‌های آینده خدمت ملت عزیز ایران اعلام می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: