چهارشنبه 23 اکتبر 13 | 10:24

عکس: درس خارج‌فقه سید مجتبی خامنه‌ای

«هر چند ایشان به عنوان فرزند آقا شهرت دارند اما خودشان هم آقایی هستند برای خودشان. درس خارج فقه شان معمولا به گونه کنفرانسی است که شاگردان بیان میدارند واستاد تصحیح مینمایند اما درس خارج اصول توسط استاد ارایه میشود. فضا بسیار دوستانه، گرم و ساده است. و بزرگواری ایشان و علمیت ایشان خود دال بر تربیت در خانواده فاضل و معنوی است که با اندک ارتباطی قابل درک است.»


به گزارش تریبون مستضعفین، حامد تقدیری از روحانیون فعال در شبکه‌های اجتماعی در گوگل پلاس، تصویری از درس خارج فقه و اصول حجت الاسلام و المسلمین سید مجتبی خامنه‌ای منتشر کرد.

مجتبی خامنه ای

او نوشت: «هر چند ایشان به عنوان فرزند آقا شهرت دارند اما خودشان هم آقایی هستند برای خودشان. درس خارج فقه شان معمولا به گونه کنفرانسی است که شاگردان بیان میدارند واستاد تصحیح مینمایند اما درس خارج اصول توسط استاد ارایه میشود. فضا بسیار دوستانه، گرم و ساده است. و بزرگواری ایشان و علمیت ایشان خود دال بر تربیت در خانواده فاضل و معنوی است که با اندک ارتباطی قابل درک است.»

 1. سرباز آقا
  23 فوریه 2014

  با سلام آقا مجتبی مرد بسیار متین ومهربان ودستگیر مستضعفان است.زندگی بسیار ساده ای دارد. من این را از نزدیک دیده ام خداوند انشاء الله آقا مجتبی را برای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای حفظ کند

 2. رویش
  1 مارس 2015

  خدا حفظ شون کند …
  خوشحالم .

  ألحمدلله

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: