چهارشنبه 23 اکتبر 13 | 13:21

توزیع سهام عدالت کارگران آغاز شد

معاون مدیرکل دفترامور سهام تخصصی سهام عدالت کشور از اهدای نمادین توزیع برگه های سهام عدالت به سه سهامدار کارگران فصلی وساختمانی در مازندران و توزیع آن میان حدود هفت ونیم میلیون کارگرفصلی و ساختمانی کشور خبر داد.


همایش مدیران شرکت های تعاونی سهام عدالت مازندران و مراسم نمادین توزیع برگه های سهام عدالت کارگران فصلی وساختمانی این استان، شامگاه دیروز در آمل برگزار شد.

معاون مدیرکل دفترامور سهام تخصصی سهام عدالت در این همایش از اهدای نمادین نخستین برگه های سهام عدالت در مازندران خبر داد و گفت: تاکنون دعوتنامه های سهام عدالت 14 استان کشور توزیع شده است.

اسماعیل مختاری دولت آبادی افزود: در حال حاضر به غیر از توزیع برگه های سهام کارگران فصلی و ساختمانی، هیچ ثبت نام جدیدی از افراد نخواهد شد و ثبت نام های جدید فقط با مجوز و دستورالعمل خاصی انجام می شود.

وی به سهامداران عدالت توصیه کرد: در فروش و یا انتقال برگه سهام به فرد دیگری خودداری و این برگه ها را به عنوان یک سند اوراق بهادر نزد خود نگه دارند.

معاون مدیرکل دفترامور سهام تخصصی سهام عدالت تصریح کرد: در مدت هشت سال فعالیت شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت، ارزش برگه های سهام توزیع شده میان مردم افزایش یافته و پس از ورود به بازار بورس نیز افزایش بیشتری خواهد یافت.

دولت آبادی، ابتکار اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت مازندران در نامگذاری 27مهرماه تا سوم آبان ماه به نام هفته سهام عدالت را در راستای معرفی بیشتر سهام عدالت به مردم اقدامی ستودنی خواند و افزود: در حال حاضر همه مسئولان اقتصادی مرتبط در این بخش، سهام عدالت در کشور را به نام مازندران می شناسند.

برچسب‌ها: ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: