چهارشنبه 23 اکتبر 13 | 14:37

کناره‌گیری رضاخان از حکومت در «کلاه‌ پهلوی»

با پخش سریال «کلاه پهلوی»، داریوش کاردان بازیگر نقش «جوانشیر» با گریمی تازه در این سریال حضور خواهد یافت و کناره‌گیری رضاخان از حکومت را نمایش می‌دهد.


به گزارش تریبون مستضعفین در قسمت پنجاه و سوم سریال «کلاه پهلوی» در جمعه سوم آبان ماه، داریوش کاردان که در قسمت پیشین رفتن وی از اداره سیاسی شهربانی نمایش داده شده بود، با چهره‌ای تازه در سریال حضور خواهد داشت تا ماجراهای متفاوتی را ایجاد کند.

همچنین در این قسمت به رویدادهایی همچون: کناره گیری رضاخان از حکومت و نیز حضور نیروهای نظامی بیگانه در تهران پرداخته خواهد شد. امیر توکلی نیز طی ماجراهایی با صمصام مواجهه می شود.

رویارویی فرخ و کریم با یکدیگر نیز از اتفاق‌های دیگری است که مخاطبان سریال «کلاه پهلوی» در یک قسمت مانده به آخر این سریال شاهد آن خواهند بود.

پیش بینی مخاطبان از پایان سریال «کلاه پهلوی

روابط عمومی سریال کلاه پهلوی در مطلبی از مخاطبان سریال درخواست کرد درباره پایان بندی احتمالی این سریال تلویزیونی اعلام نظر کنند. در مطلبی که بر روی سایت کلاه پهلوی درج شده آمده است: «شما اگر جای کارگردان سریال کلاه پهلوی بودید، سریال را چگونه جمع بندی می کردید؟ هر یک از شخصیت های مذکور را به چه فرجامی می رساندید؟ در قسمت پایانی سریال به چه مسائل و مواردی اشاره می کردید؟ در یک کلام، به نظر شما پایان بندی مناسب و ایده آل برای سریالی مانند کلاه پهلوی چیست»؟

تنها دو قسمت به پایان پخش این سریال 54 قسمتی باقی مانده است. جهت دریافت اطلاعات و مطالب متنوع و مختلف درباره این سریال می توانید به سایت اختصاصی سریال به نشانی: www.kolahpahlavi.tv مراجعه کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: