چهارشنبه 23 اکتبر 13 | 15:45

اولین جشنواره بین‌المللی جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا» برگزار می‌شود

آثار محدودیت زمانی تولید ندارند و کلیه آثاری که تا پایان مهلت اعلام شده ارسال شود در مسابقه شرکت داده خواهند شد.


اولین جشنواره بین‌المللی جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا»اولین جشنواره جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا» در ۲ بخش اصلی و جانبی برگزار می‌شود که بخش اصلی و بین‌المللی آن شامل عکس، پوس‌تر و کاریکاتور و بخش جانبی شامل مستند و کلیپ، سرود، مقاله و وبلاگ است.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره جایزه بزرگ می‌توانند آثار خود را در بخش‌های یادشده، در موضوعاتی همچون «چرا مرگ بر آمریکا؟»، «چرا آمریکا غیرقابل اعتماد است؟»، «آمریکا و عهدشکنی»، «آمریکا و خودبرتربینی»، «آمریکا و حقوق بشر»، «آمریکا و ظلم»، «آمریکا و اسلام‌هراسی»، «آمریکا و ایران‌هراسی»، «آمریکا در چنبره صهیونیسم جهانی»، «آمریکا و استعمار فرانو»، «دموکراسی دروغین در آمریکا»، «آمریکا و دیکتاتوری» و «آمریکا و جنبش ۹۹%» به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

سایت رسمی دبیرخانه دائمی این جشنواره، به‌نشانی www. dw-usa. com در دسترس است.

آثار محدودیت زمانی تولید ندارند و کلیه آثاری که تا پایان مهلت اعلام شده ارسال شود در مسابقه شرکت داده خواهند شد.

آثار گرافیکی، عکاسی و کاریکاتور می‌بایست با فرمت JPG و در ابعاد A۳ ارسال گردد و حداکثر ۵ مگابایت باشند و مقالات و وبلاگ‌ها جهت شرکت در مسابقه می‌بایست لینک محتوای خود را ارسال کنند.

در بخش مستند و کلیپ نیز می‌بایست کلیه آثار با فرمت FLV و حداکثر حجم ۱۰ مگابایت باشند.

مهلت ارسال آثار تا ۱ آذر ماه ۱۳۹۲ است و ۱۶ آذرماه اعلام نتایج خواهد بود.

کلیه آثار ارسالی به مسابقه به‌صورت کتاب، نمایشگاه، و… استفاده خواهد شد و در اختیار برگزار کنندگان خواهد بود.

در بخش اصلی جوایز نفرات اول در هر بخش ۱۰۰ میلیون ریال، نفرات دوم در هر بخش ۵۰ میلیون ریال و نفرات سوم در هر بخش ۲۰ میلیون ریال است.

در بخش جانبی نیز جوایز نفرات اول در هر بخش ۳۰ میلیون ریال، نفرات دوم در هر بخش ۱۵ میلیون ریال و نفرات سوم در هر بخش ۷ میلیون ریال است.

داوران بخش اصلی اینجایزه بزرگ در بخش عکس محمود عبدالحسینی، در بخش پوس‌تر محمدحسین نیرومند و در بخش کاریکاتور استاد مازیار بیژنی هستند.

این جشنواره به‌همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج، خبرگزاری تسنیم، حزب‌الله سایبر، شبکه نصر‌ تی‌وی، سازمان بشارت و سازمان فضای مجازی سراج برگزار می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: