چهارشنبه 23 اکتبر 13 | 16:16

ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت عید غدیر

فرمانده نیروی انتظامی از ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های توقیف شده که منع قضایی ندارند به مناسبت عید غدیر خبرداد.


سردار اسماعیل احمدی مقدم از ترخیص خودروها و موتورسیکلت هایی که منع قضایی ندارند به مناسبت عید غدیر خبر داد و گفت: در هفته بزرگداشت نیروی انتظامی این کار صورت گرفت، اگر تعدادی از خودروها و موتورسیکلت‌ها باقی مانده باشد، ماموران راهنمایی و رانندگی ما، به رفع توقیف آنها کمک می کنند.

وی خاطرنشان کرد: البته امیدواریم همواره مردم برای سلامتی خود و دیگران پیرو قانون باشند و آن را رعایت کنند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه امنیت و یکپارچگی امروز مردم، رهین تمسک به ولایت و امتداد راه عاشورا و غدیر است، گفت: مفتخریم که در کسوت نیروی انتظامی برای آسایش و آرامش مردم تلاش می کنیم چرا که مردم ولی نعمتان ما هستند و ما از خدمتگزاری به آنان خرسندیم.

احمدی مقدم افزود: ماموران راهور در ایام تعطیلی آخر هفته جاری، در راه‌های شهری و بین شهری مراقبت‌های لازم را دارند تا مردم بتوانند از فیوضات این روزها بهره برند.

 به نوشته پلیس فرمانده ناجا مردم ایلام را سمبل ولایت مداری دانست و گفت: امروز افتخار دارم در ایلام و جمع همرزمان هشت سال دفاع مقدس خود باشم، این افراد در سال‌های جنگ در سیاه چادرها زندگی کردند اما منطقه را ترک نکرده و از آن با تمام قوا به دفاع پرداختند،.

فرمانده ناجا ضمن تبریک عید غدیر خم و آغاز ولایت مطلقه امیرالمومنین علی (ع)، اظهارکرد: ناجا همواره در کنار مردم و تحت امر ولایت به دفاع از حریم اخلاق، ارزش‌ها و امنیت جامعه می پردازد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: