جمعه 25 اکتبر 13 | 17:07
فریب‌کاری آمریکایی‌ها صفوف ملت را مستحکم‌تر کرد

خشم ملت در واکنش به اظهارات نژادپرستانه آمریکایی‌ها +عکس

در چهارمین جمعه پیاپی از سلسله راه‌پیمایی‌های «مرگ بر آمریکا» به دعوت کمیته صیانت از منافع ملت ایران، مردم نمازگزار تهران و سایر شهرستان ها امروز علیه سیاست‌های آمریکا پرداخته و در واکنش به سخنان توهین‌آمیز مقامات این کشور علیه ملت ایران، «نژادپرستی و فریبکاری» دولتمردان این کشور را محکوم کردند.


راهپیمایی مرگ بر آمریکا

به گزارش تریبون مستضعفین، در چهارمین جمعه پیاپی از سلسله راه‌پیمایی‌های «مرگ بر آمریکا» به دعوت کمیته صیانت از منافع ملت ایران، مردم نمازگزار تهران و سایر شهرستان ها امروز علیه سیاست‌های آمریکا پرداخته و در واکنش به سخنان توهین‌آمیز مقامات این کشور علیه ملت ایران، «نژادپرستی و فریبکاری» دولتمردان این کشور را محکوم کردند.

نمازگزاران تهرانی در این راهپیمایی که با نام «جمعه عذرخواهی آمریکا از نژادپرستی و فریبکاری» برگزار می شد شعارهایی نظیر «شرمن آمریکایی، خجالت خجالت»، «فریب و ظلم و دروغ، سیاست آمریکاست/ آمریکای جهانخوار، دشمن ملت ماست»، «تحریم می پذیریم، تحقیر نمی پذیریم»، «داخل DNA هر ایرانی، مبارزه با دشمن شیطانی»، «ما ملت غدیر و عاشوراییم/ علیه ظالم همه یک صداییم»، «مذاکره بهانه است، فریب دشمنانه است»، «هیهات منّا الذلّه» و «مرگ بر آمریکا» سردادند.

راهپیمایان همچنین ضمن قرائت قطعنامه پایانی این راهپیمایی بر لزوم عذرخواهی دولت آمریکا از ملت بزرگ ایران و توجه دولت به اقتصاد ملی در کنار روند مذاکرات تاکید کردند. متن این قطعنامه به این شرح است:

ما نمازگزاران جمعه تهران همگام با نمازگزاران جمعه سراسر کشور ضمن محکومیت اظهارات نژادپرستانه معاون وزیر خارجه آمریکا در مورد ملت ایران اعلام می داریم:

۱- سخنان اخیر مقامات ایالات متحده گواه دیگری برای اثبات فرمایش رهبر معظم انقلاب است که رژیم آمریکا رژیمی خودبرتربین، غیرمنطقی و غیرقابل اعتماد است. لذا مسئولین محترم لازم است سخنان خوش بینانه ای که گاه و بیگاه نسبت به دشمنان ملت ایران ابراز می دارند را رها کرده و از تجربه تاریخی ده ها سال ظلم و جنایت آمریکا علیه ملت درس عبرت بگیرند و با قوت و قدرت در مقابل دشمن ظاهر شوند.

۲- مقامات نژادپرست و فریبکار آمریکایی نیز بدانند که این یاوه گویی ها هیچ دستاوردی برایشان نخواهد داشت الّا اینکه دست چدنی ایشان برای آنها که فریب دستکش مخملی را خورده و گمان می کردند رویکرد ایالات متحده با لبخند و دم نزدن از آرمان ها عوض می شود نیز برملا شده و صفوف ملت برای ایستادگی در برابر دشمن مستحکم تر خواهد شد.

۳- سیاهه جنایت ها و ظلم های ایالات متحده علیه ملت ایران – که از جنگ و کودتا تا تحریم و دخالت های گوناگون در امور داخلی کشور- در آن یافت می شود همواره نصب العین ملت بوده و اینک نیز که دم از «وجود فریبکاری در دی ان ای ایرانیان» سخن گفته اند اصلی ترین مطالبه، عذرخواهی مقامات آمریکایی از این اظهارات پیش از مذاکرات آینده ژنو است.

۴- مسئولین محترم دولتی نیز لازم است در کنار پیگیری مذاکرات هسته ای از خبرسازی پیرامون مساله مذاکره عام و رابطه با آمریکا دست برداشته و توجه کنند که «مذاکره در موضوع پرونده هسته ای» و «رابطه با آمریکا» دو مقوله کاملا مجزاست و پیوند دادن این مقوله به یکدیگر غیر از لطمه زدن به پرونده هسته ای و کم شدن دایره حامیان تیم مذاکره کننده دستاوردی نخواهد داشت.

۵- جای تاسف است در مواجهه با کسانی که از روی میز بودن گزینه نظامی علیه ملت ایران سخن می گویند و فریب را بخشی از دی ان ای ایرانیان می دانند کسانی در داخل کشور پیگیر حذف شعار مرگ بر آمریکا بوده و تاسف بار تر آنکه این خیالات باطل را به امام راحل منتسب می کنند که بی تردید ملت ایران – مانند همیشه- پاسخ روشن آنها را در یوم الله عظیم ۱۳ آبان خواهند داد.

راهپیمایی مرگ بر آمریکا

راهپیمایی مرگ بر آمریکا

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.