دوشنبه 04 اکتبر 10 | 16:44

جنایت جدید صهیونیست‌ها؛ آتش زدن یک مسجد و ده‌ها قرآن

متأسفانه در سکوت خبری شدید، صهیونیست‌ها بامداد دوشنبه با ورود به یک مسجد در کرانه باختری رود اردن ابتدا بر روی دیوار مسجد عبارات توهین آمیزی به زبان عبری نوشتند سپس به مسجد حمله کردند و مسجد و ده‌ها قرآن‌ را به آتش کشیدند.


تریبون مستضعفین – هنوز چندی از اهانت نفرت‌انگیز به قرآن شریف در آمریكا نگذشته است که بار دیگر شاهد حادثه‌ی دردناک‌تر و اهانت آمیز دیگری به اسلام و نمادهای اسلامی توسط سران استکبار و ائمه الکفر جهانی هستیم.

متأسفانه در سکوت خبری شدید، بامداد روز دوشنبه تعدادی از شهرک‌نشینان صهیونیست با کفش به مسجدی واقع در غرب روستای بیت فجار در جنوب بیت لحم در کرانه باختری حمله ور شدند و فرش‌های این مسجد و ده‌ها قرآن آن را به آتش کشیدند که این حادثه با اعتراض شهروندان فلسطینی به درگیری کشیده شد.

به گفته اهالی این روستا، بخش های زیادی از مسجد الانبیاء در این آتش سوزی خسارت دید و علاوه بر این، شهرک‌نشینان صهیونیست شعارهای توهین آمیزی را به زبان عبری بر روی دیوارهای داخل مسجد نوشتند.

اگرچه در حادثه‌ی توهین به قرآن کریم در آمریکا ردپای سران نظام سلطه و اتاق فكرهای صهیونیستی مشهود بود اما در این اقدام نفرت‌انگیز آتش زدن خانه و کتاب الهی در روستای بیت فجار، پشت صحنه‌ی این حركات شرارت‌بار کاملاً روشن شد و نقش صهیونیست‌های جنایتکار کاملاً عریان و غیر قابل انکار گردید.

همانطور که در پیام مهم ولی‌امر مسلمین جهان درپی اهانت نفرت‌انگیز به قرآن شریف در آمریكا آمده بود این گونه جسارت‌ها  نه آغاز یك جریان، بلكه یك مرحله از روند طولانی مدتِ اسلام‌ستیزی به سركردگی صهیونیسم و رژیم آمریكا است و بر همه مسلمانان جهان واجب است ضمن حفظ هوشیاری و بصیرت، خشم و تنفر خود را از این اقدام وحشیانه و مشمئزکننده ابراز نمایند.

تربیون مستضعفین این مصیبت را به پیشگاه پیامبر اکرم (ص) و امام زمان (عج) تسلیت عرض می‌کند.
از انتشار عکس‌های بیشتری از سوخته شدن قرآن کریم در این فاجعه دردناک معذوریم.

  1. فكرت
    7 اکتبر 2010

    دنيايشان را به آتش مي كشيم ، با ترويج فرهنگ اسلام ، صهيونيسم و استكبار نابود خواهد شد ، ان شاء الله

    و هو علي كل شي قدير

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.