یکشنبه 27 اکتبر 13 | 12:37

«فصل جوانی» نقد می‌شود

«فصل جوانی» روایت نوجوانی‌ است با تب و تاب موتورسواری که در روزهای جنگ به همراه دایی‌اش به منطقه جنوب می‌رود اما سر از کردستان در می‌آورد. داستان ماجراجویانه‌ این کتاب، ردپایی از عشق را نیز دنبال می‌کند.


به گزارش تریبون مستضعفین رمان «فصل جواني» آخرين اثر قاسمعلي فراست روز سه شنبه 7 آبان در «باشگاه كتاب» فرهنگسراي انقلاب اسلامي نقد و بررسي مي شود.

 در اين نشست كه در آستانه روز نوجوان و بسيج دانش آموزي و با حضور نويسنده اين رمان برگزار مي شود، حسين فتاحي و داوود اميريان دو تن از نويسندگان و فعالان حوزه ادبيات داستاني به نقد و بررسي اين اثر مي پردازند.

خوانش فصل هايي از اين رمان بخش ديگري از برنامه نشست باشگاه کتاب فرهنگسرای انقلاب اسلامی است. همچنین با توجه به لزوم مطالعه اين اثر پيش از نقد و بررسي، این فرهنگسرا، رمان فصل جواني را با تخفيف 50 درصدي عرضه مي كند. همچنين كتابخانه هاي آفتاب و آفتابگردان فرهنگسرای انقلاب اسلامی اين كتاب را به اعضاء امانت مي دهند.

سومين نشست «باشگاه كتاب» سه شنبه هفتم آبان ساعت 15:30 در سالن سپيده فرهنگسراي انقلاب اسلامي واقع در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی برگزار خواهد شد.

«فصل جواني» روایت نوجوانی‌ است با تب و تاب موتورسواری که در روزهای جنگ به همراه دایی‌اش به منطقه جنوب می‌رود اما سر از کردستان در می‌آورد. داستان ماجراجویانه‌ این کتاب، ردپایی از عشق را نیز دنبال می‌کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: