سه‌شنبه 29 اکتبر 13 | 16:03

تخريب مجسمه حضرت مريم توسط تكفيری‌ها

عناصر تكفيری وابسته به گروه تروريستی «جبهة النصرة» با حمله به شهر «ادلب» سوريه مجسمه حضرت مريم(س) را در اين شهر تخريب كردند.


تكفيری‌های جبهة النصره با يورش به تعدادی از منازل مسيحيان در ادلب، مجسمه حضرت مريم(س) را از يكی از منازل به سرقت برده و آن را شكستند.

تروريستی كه اين مجسمه را شكسته بود، جاهلانه در حين اين حركت ضد دينی خود اعلام كرد: به اذن الهی در سرزمين شام غير از خدا چيزی عبادت نخواهد شد و ما به غير از خدا، دين خدا و سنت پيامبرمان، محمد بن عبدالله(ص) به چيزی رضايت نخواهيم داد!

اين وهابی تروريست در حالی اين عبارات را به زبان آورده است كه بنا به آموزه‌های دين مبين اسلام كه پيامبر(ص) آن را برای بشريت به ارمغان آورد، همه اديان الهی محترم بوده و هتك حرمت مقدسات دينی به هيچ عنوان پذيرفته شده نيست.

از سوی ديگر، افراد مسلح وابسته به گروه تروريستی جبهة النصره ويدئويی را منتشر كردند كه در آن يكی از شهروندان مسيحی سوريه را كه وابسته به يكی از كميته‌های مردمی اين كشور با نام «جرج مشق» بوده است، به قتل رساندند.

اين گروه مسلح گستاخانه جسد اين شهروند سوری را لگدمال كردند، اين در حالی بود كه اين شهيد مسيحی تصويری از سيدحسن نصرالله، دبيركل حزب‌الله و بشار اسد، رئيس‌جمهور سوريه در كنار صليبی چوبی به گردن آويخته بود.

جبهه النصره و داعش دو گروه تروريستی فعال در سوريه هستند كه به صورت مستقيم از «بندر بن سلطان»، رئيس سازمان اطلاعات عربستان دستور می‌گيرند و حملات آن‌ها به جريان‌های مسيحی، علوی، دروزی و شيعی نيز با اطلاع كامل آل‌سعود صورت می‌گيرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: