سه‌شنبه 29 اکتبر 13 | 17:43

«آفتاب در مصاف» رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از کتاب « آفتاب در مصاف» علل و ابعاد حادثه عاشورا برگرفته از بيانات حضرت آيت الله العظمي سيّدعلي خامنه اي(مدّظلّه العالی) رهبر معظّم انقلاب اسلامي در حرم حضرت معصومه (س)‌ برگزار میشود.


2027همزمان با نزدیک شدن به ایام محرم مراسم رونمایی از کتاب « آفتاب در مصاف» علل و ابعاد حادثه عاشورا برگرفته از بيانات حضرت آيت الله العظمي سيّدعلي خامنه اي(مدّظلّه العالی) رهبر معظّم انقلاب اسلامي در حرم حضرت معصومه (س)‌ برگزار می‌شود.

این مراسم در تاریخ پنجشنبه 9 آبان ماه سال جاری در ساعت 9 صبح با حضور و سخنرانی آیت الله سعیدی تولیّت آستان مقدّس حضرت معصومه(س) و حجت الاسلام والمسلمین مروی معاونت ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظّم رهبری و آیت الله حسینی بوشهری و با مداحی حاج مهدی سلحشور و شعر خوانی حمیدرضا برقعی و با حضور روسای دفاتر مراجع عظام و جمعی از علما، فضلا و طلّاب حوزه علمیه قم در سالن اجتماعات صحن صاحب الزمان(عج)حرم مطهر حضرت معصومه برگزار میگردد.

کتاب آفتاب در مصاف در 1040 صفحه شامل مجموعة تمام گفتارها و مطالب معظّم‌ٌله از سال 1357 تا 1390 درباره‌ی وجود مقدّس امام حسین‌‎‌(ع)‌ و تحلیل وقایع پیش و پس از عاشورای سال 1361 هجری میباشدکه به روش سیر زمانی تدوین شده است.

بهره گیری از فهرست تفضیلی و موضوعی،‌نمایه لفظی،نمایه آیات،نمایه روایات،نمایه کلمات بزرگان و کتابنامه جامع و همچنین ارئه مستندات کتاب در قالب لوح فشرده به همراه کتاب از ویژگی های بارز و منحصر به فرد این مجموعه میباشد.

این اثر در قالب کتاب مرجع به گونه‌ای سامان یافته که بتواند مبنای پژوهش محققان این حوزه قرار گیرد، تا با مراجعه به آن بتوانند با توجه به دیدگاههای رهبری در این موضوع تحقیقات خود را گسترش دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: