سه‌شنبه 29 اکتبر 13 | 18:32
استقبال هنرمندان تبریزی از 13 آبان:

اسفندیار قره‌باغی از «پایان شیطان» پرده برمی‌دارد

«دکتر اسفندیار قره‌باغی»، در «پایان شیطان» با کلماتی جدید، حامل پیامی است از جانب ملت ایران به دولت همیشه مستکبر امریکا. او این اثر هنری را در آستانه‌ی 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، خوانده است تا تداعی کند سرود جاودانه‌ی «آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو» را.


payaneshaytan

به گزارش تریبون مستضعفین  «پایان شیطان»؛ این تازه‌ترین پیام گروهی از هنرمندان ایرانی است به شیطان بزرگ. «دکتر اسفندیار قره‌باغی»، در «پایان شیطان» با کلماتی جدید، حامل پیامی است از جانب ملت ایران به دولت همیشه مستکبر امریکا. او این اثر هنری را در آستانه‌ی 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، خوانده است تا تداعی کند سرود جاودانه‌ی «آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو» را.

«محمد شکری‌فرد» شاعر هشترودی که در آستانه‌ی بیست سالگی قرار دارد، کلام این سرود را نوشته تا شیطان بزرگ، مانایی مکتب استکبارستیز امام خمینی(ره) را این بار در کلمات او به نظاره بنشیند.

ملودی «پایان شیطان» را همان دو جوانی نوشته اند که چندی پیش سرود «تیر نمرود» را به استناد جنایت تاریخی آمریکا در به شهادت رساندن 290 مسافر ایرباس ایرانی ساخته بودند؛ «غلامرضا میرزازاده» و «محمد ملکی اصل».

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی، سرود «پایان شیطان» را تقدیم می‌کند به شهدای ایرباس ایرانی و سرداران همیشه جاوید اسلام، «نادر مهدوی» و «بیژن گرد».

آیین رونمایی از این اثر هنری به زودی برگزار می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: