چهارشنبه 30 اکتبر 13 | 09:58

نصب تابلوهای «صداقت آمریکایی» در مشهد +عکس

در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار و در پی افزایش نگرانی‌های مردمی از سیاست خارجی دولت در قبال استکبار موج جدیدی از فعالیت‌های ضد آمریکایی در کشور آغاز گردیده است. نصب تابلو‌های صداقت آمریکایی در مشهد و برخی دیگر از شهر ها در همین راستا می‌باشد.


به گزارش تریبون مستضعفین در آستانه ۱۳ آبان بیلبورد‌های صداقت آمریکایی در مشهد نصب گردید.

در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار و در پی افزایش نگرانی‌های مردمی از سیاست خارجی دولت در قبال استکبار موج جدیدی از فعالیت‌های ضد آمریکایی در کشور آغاز گردیده است. نصب تابلو‌های صداقت آمریکایی در مشهد و برخی دیگر از شهر ها در همین راستا صورت گرفته است.

این تابلو هفته گذشته در تهران نصب گردیده بود که با واکنش مسئولین جمع‌اوری گردید. جمع آوری این بیلبورد‌ها واکنش‌های متعددی در عرصه داخلی و خارجی در پی داشت.

 

مرضیه افخم سخنگوی وزارت خارجه در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره این که آیا وزارت خارجه بررسی کرده است که چه کسی بیلبوردهایی با عنوان «صداقت آمریکایی» را در معابر شهر تهران نصب کرده است؟ گفت: پیش از این که وزارت خارجه درگیر این موضوع شود شهرداری تهران و نهادهای داخلی موضوع را بررسی کردند که کار غیرقانونی صورت گرفته بود و هماهنگی‌های لازم درباره نصب آن‌ها انجام نشده بود. در عین حال امیدواریم همه اظهارنظرها و طرح دیدگاه‌ها مبتنی بر چارچوب قانونی و با رعایت اصول و احترام به موضوع اعتماد مردم به گروه مذاکره‌کننده باشد اگر این چارچوب‌ها در نقدها مورد توجه قرار گیرد همه امکان اظهارنظر و نقد را دارند و مسیری که برای گفت‌وگوها تنظیم شده هم ادامه پیدا خواهد کرد. امیدواریم اقدام در چارچوب قانون بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد و همه نهادهای ذی‌ربط هم براین اساس به مسوولیت‌های خود عمل کنند.

صداقت آمریکایی در مشهد

صداقت آمریکایی

 1. مسلم
  30 اکتبر 2013

  حماقتی دوباره
  خدا جوابتون را بده
  ابو موسی اشعری های زمانه

 2. ناشناس
  31 اکتبر 2013

  احسنت به شهامت و غیرت مشهدی ها

 3. ایرانی
  1 نوامبر 2013

  چرا حماقت مسلم خان؟؟؟
  آخه آمریکای جاسوس دفاع کردن داره؟؟؟
  هیهات من الذلة

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: