چهارشنبه 30 اکتبر 13 | 12:16

«کلاه پهلوی» به سامان می‌رسد

در این قسمت رویدادهای سریال در تهران و سامان دنبال خواهد شد و شخصیت های سریال به فرجام کارهای خود خواهند رسید.


به گزارش تریبون مستضعفین جمعه دهم آبان ماه با پخش قسمت پنجاه و چهارم سریال کلاه پهلوی، دومین ساخته سید ضیاءالدین دری به پایان پخش می رسد. در این قسمت رویدادهای سریال در تهران و سامان دنبال خواهد شد و شخصیت های سریال به فرجام کارهای خود خواهند رسید. کارگردان و جمعی از بازیگران سریال نیز قرار است پس از پایان پخش قسمت آخر، به صورت زنده و همزمان با مخاطبان این سریال از طریق سایت رسمی گفت و گو کرده و به سوال های آنها پاسخ دهند.

 سازندگان سریال به جای اعلام جزئیات اتفاق ها و رویدادهای قسمت پایانی ترجیح دادند تا در این خصوص نظر مخاطبان را جویا شوند. به همین دلیل «نحوه پایان بندی سریال» طی هفته گذشته در سایت رسمی این سریال به بحث و بررسی گذاشته شد و مخاطبان در این خصوص نظرهای جالبی را مطرح کردند. مرگ صمصام و مه لقا، مهاجرت فرخ و شادی به فرانسه، سفر کریم و بلانش به فرانسه و کشته شدن کریم در راه، انتشار کتاب خاطرات بلانش و…. برخی از پیش بینی های مخاطبان درباره پایان کلاه پهلوی است. یکی از مخاطبان سریال کلاه پهلوی درباره انتظار خود از پایان این سریال می گوید: «دوست دارم یک پایان فوق العاده ببینم نه اینکه این با اون ازدواج کنه یکی یکی دیگه رو بکشه و…من اصلا منتظر این چیزها نیستم و دلم یک پایان خیلی خیلی خاص میخواهد…یک پایان ماندگار». مخاطب دیگری اضافه می کند: «من فقط دوست دارم آخر سریال بامرگ یکی از شخصیت های اصلی تمام بشود». بیننده دیگری نیز معتقد است: «صمصام به احتمال زیاد مه لقا را خواهد کشت اما با توجه به محوری بودن نقش فرخ در سریال باید آخرین نفری باشد که سرنوشتش معلوم می شود.حدس زدن سرنوشت او با توجه به اینکه به ذهنیت نویسنده مربوط می شود قدری مشکل است».

به اعتقاد یک بیننده دیگر «قطعا جمع بندی نهایی حول محور شخصیت اصلی و نقش اول داستان یعنی فرخ باستانی شکل خواهد گرفت فرخ که نقش اول فیلم است به نظرم تا پایان داستان خواهد ماند و در دو قسمت آخر تاثیر گذاری بیشتری بر داستان خواهد داشت».

یکی دیگر از بینندگان نیز اعلام کرده است: «من اگه جای نویسنده بودم قصه را با مرگ شادی یا فرخ تمام می کردم. فکرکنم فرخ و شادی به فرانسه بروند ولی آنجا اوضاع قمر در عقرب است. کاش اینجوری میشد که کریم و بلانش در حال فرار از ایران باشند و کریم کشته می شد».

گفت و گوی اینترنتی کارگردان و بازیگران کلاه پهلوی با مخاطبان

همچنین جمعه شب پس از پایان پخش سریال، کارگردان کلاه پهلوی و جمعی از بازیگران آن از طریق سایت رسمی سریال به صورت زنده و آنلاین با مخاطبان این سریال گفت و گو کرده و به سوال های آنها پاسخ خواهند داد. علاقمندان می توانند به بخش «نظرهای مخاطبان» در سایت رسمی سریال به نشانی: www.kolahpahlavi.tv مراجعه کنند و با طرح سوال خود، دقایقی بعد پاسخ آن را دریافت نمایند. سایت رسمی سریال پس از پایان پخش کلاه پهلوی همچنان فعال خواهد بود. همچنین در قسمت 54 «نیکی نصیریان» در نقش دختر ویدا و کریم در یک سکانس ایفای نقش خواهد کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: