چهارشنبه 30 اکتبر 13 | 14:42

وزیر ارشاد: در کنسرتی با تک‌خوان زن نبوده‌ام

وزیر ارشاد در پاسخ به این سئوال که شایع شده است شما در کنسرت تک خوانی یک خواننده زن حضور داشته اید گفت: خیر، چنین چیزی نیست من در چنین کنسرتی نبوده‌ام.


علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به توقیف روزنامه بهار گفت: علی‌الاصول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال توقیف هیچ روزنامه ای نیست.

وی با طرح این سئوال که اگر دانشجویی در دانشگاه تخلف کرد باید دانشگاه را تعطیل کنند؟ گفت: نه نباید اینگونه شود.

جنتی همچنین با بیان اینکه از توقف روزنامه بهار متاسف هستیم، تصریح کرد: به دنبال توقیف هیچ روزنامه ای نیستیم و می شود غیر از توقیف از راه‌های دیگری غیر از توقیف برای اعمال قانون استفاده کرد تا جلوی تخلفات گرفته شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پروژه سینمایی “لاله” در چه مرحله ای قرار داد و گفته شده که این پروژه به حالت تعلیق درآمده و متوقف نشده است، گفت: این پروژه فعلا متوقف است. تاکنون در قالب 6 میلیارد تومان هزینه این فیلم شده و 10 میلیارد تومان دیگر نیاز است تا این پروژه تکمیل شود که این از امکانات دولت خارج است.

وی تاکید کرد: گذشته از این، از لحاظ محتوا و مسائل حاشیه ای وزارت ارشاد مساله زیادی با این پروژه دارد.

وزیر ارشاد در پاسخ به این سئوال که شایع شده است شما در کنسرت تک خوانی یک خواننده زن حضور داشته اید گفت: خیر، چنین چیزی نیست من در چنین کنسرتی نبوده‌ام.

وی همچنین با تاکید بر صحبت‌های قبلی خود در این زمینه مراجع دینی درباره تک‌خوانی خانم‌ها تاکید کرد: مراجع در مورد تک خوانی خانمها اتفاق نظر ندارند.

جنتی در مورد وضعیت موسسه سینمایی مقاومت و انقلاب اسلامی نیز گفت: این موسسه منحل نشده اما اساسنامه اش اشکال دارد. وزارت ارشاد نمی تواند این موسسه را منحل کند چراکه زیر نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: