پنج‌شنبه 31 اکتبر 13 | 21:03
در آستانه سیزدهم آبان مردم «مرگ بر آمریکا» را فریاد می‌زنند

فردا نام‌گذاری شد: «جمعه تسخیر لانه های جاسوسی آمریکا» + اطلاعیه

کمیته صیانت از منافع ایران در سلسله راهپیمایی های مرگ بر آمریکا، ضمن نامگذاری این جمعه (۱۰ آبان ماه ۱۳۹۲) به نام “جمعه تسخیر لانه های جاسوسی آمریکا” از ملت غیور ایران می خواهد راهپیمایی بعد از نماز جمعه این هفته را با گرامیداشت پیشگامان این رویداد بزرگ و در هم صدایی با ملت های مقاومی که امروز با آگاهی از جاسوسی های آمریکا در سرتاسر جهان فریاد اعتراض سر داده اند، برگزار نمایند.


راهپیمایی مرگ بر آمریکا

به گزارش تریبون مستضعفین، در آستانه سالگرد تاریخی تسخیر لانه جاسوسی و انتشار اخبار شنودهای گسترده سازمان های جاسوسی آمریکا از مقامات دنیا و مردم برخی کشورها، کمیته صیانت از منافع ایران با انتشار اطلاعیه ای ضمن فراخوان مردمی جهت راهپیمایی بعد از نماز جمعه در سلسله راهپیمایی های مرگ بر آمریکا، جمعه پیش رو را «جمعه تسخیر لانه های جاسوسی آمریکا» نام گذاری کرد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

در شرایطی ملت ایران در آستانه سی و چهارمین سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکا قرار گرفته است که تمامی دنیا شاهد اعتراضات مردمی به اخبار شنودهای لو رفته دستگاههای جاسوسی آمریکا از مقامات کشورها و برخی مردم شان است.

اقدام دانشجویان در تسخیر سفارت آمریکا، اقدامی غیورانه و غرور آفرین بود که با هوشمندی و راهنمایی آن پیر فرزانه صورت گرفت و با درایت و همراهی مردم و دانشجویان به یک حرکت بزرگ و تاریخ ساز تبدیل شد. اگرچه روزی فهم این اقدام حتی برای برخی سست عنصران و تجدید نظرطلبان داخلی که بر صندلی مسئولیت نیز تکیه زده بودند میسر نبود، ولی امروز ملت های دنیا با گسترش اعتراضات به سیاست های کدخدا مآبانه آمریکا پس از افشای جاسوسی های صورت گرفته، بیش از پیش هوشمندی و پیشگامی ملت ایران در مسیر رسیدن به استقلال و قطع ید دست بیگانگان از دخالت در امور داخلی کشور را درک می کنند.

اتفاقات اخیر، برگ دیگری از کارنامه سیاه دولت غارتگر آمریکا را در برابر دیدگان محرومین و مستضعفین دنیا قرار داده است تا بی توجه به عمق ماهیت استکباری این کشور، دلخوش به تعویض رؤسای جمهور و رفت و آمد دولت های داخلی آن نشوند، و با یک لبخند، خام دست های چدنی دراز شده به سوی ملت های مقاوم نگردند.

از این رو کمیته صیانت از منافع ایران در سلسله راهپیمایی های مرگ بر آمریکا، ضمن نامگذاری این جمعه (۱۰ آبان ماه ۱۳۹۲) به نام “جمعه تسخیر لانه های جاسوسی آمریکا” از ملت غیور ایران می خواهد راهپیمایی بعد از نماز جمعه این هفته را با گرامیداشت پیشگامان این رویداد بزرگ و در هم صدایی با ملت های مقاومی که امروز با آگاهی از جاسوسی های آمریکا در سرتاسر جهان فریاد اعتراض سر داده اند، برگزار نمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: