شنبه 02 نوامبر 13 | 12:49

اولین اکران «داوطلبین عزیز» در جشنواره عمار

یادگاری، کارگردان مستند «داوطلبین عزیز» از پایان تدوین این فیلم تا انتهای آبان و اکران آن در جشنواره مردمی فیلم عمار خبر داد.


محمدحسن یادگاری، کارگردان مستند «داوطلبین عزیز»، با اشاره به پایان تدوین این مستند تا انتهای آبان ماه گفت: به جمع بندی رسیدیم تا «داوطلبین عزیز» را برای اولین بار در جشنواره مردمی فیلم عمار اکران کنیم.

وی افزود: پس از پخش «داوطلبین عزیز» در جشنواره مردمی فیلم عمار، توزیع و اکران آن را در دانشگاه‌ها آغاز می‌کنیم. البته برای توزیع فیلم باید اسپانسر پیدا کنیم.

«داوطلبین عزیز» داستان پسری است که در کنکور قبول شده اما رتبه خوبی به دست نیاورده است. او نمی‌خواهد به دانشگاه برود اما خانواده‌اش معتقدند او باید انتخاب رشته کند و به دانشگاه رود. راوی داستان یکی از اقوام این فرد است. خانواده پسر از او در این زمینه کمک می‌گیرند. راوی خود در کنکور کارشناسی ارشد قبول شده است و از جانب چندین آموزشگاه پیشنهاد همکاری دارد. در این مستند به مسائل پیرامون آموزشگاه‌های کنکور نیز پرداخته می‌شود.

تهیه‌کنندگی این مستند را محسن اخوان برعهده دارد و متین خاکپور نویسنده فیلمنامه است. حسین شمقدری، محسن اخوان و حسن مددی به طور مشترک فیلمبرداری را انجام می‌دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.