یکشنبه 03 نوامبر 13 | 15:13

محصولات ویژه محرم در مؤسسه هلال

مؤسسه هنر و ادبيات هلال در راستاي هدف ترويج اشعار و مراثي مناسب بر مباني ديني شيعه در دهه اول محرم اشعار، نوحه و مقتل را به صورت روزانه روي اپليكيشن راديو اينترنتي هلال قرار می دهد.


هلالمؤسسه هنر و ادبيات هلال در راستاي هدف عالي ترويج اشعار و مراثي مناسب و منطبق بر مباني ديني شيعه ،بعداز چاپ هفت دوره كامل ازآثار استاد سازگار و ديگر اساتيدعرصه ادبيات مذهبي، طراحي و اجراي سايت مدايح (www.madayeh.com)را در پیش گرفت كه تمام كتب منتشره مؤسسه در آن سايت قابل دسترسي و استفاده مي باشد. پس از آن با راه اندازي تلفن گوياي هلال كه شامل بهترين اشعار در تمام مناسبتهاي سال و ارائه همزمان شعر از طريق دستگاه نمابر است، گامی در جهت تغذیه فکری و فرهنگی فضاهای مذهبی برداشت.

همچنین كتاب جيبي «پيام محراب» كه هرماه تعداد١٠ هزار جلد از آن در بيش از٤٠٠ نقطه از كشور توزيع مي گردد، به ٦٠ شماره رسیده است که در اختیار روحانيون گرامي قرار می گیرد. اين كتاب به منظور بيان در زمان بين الصلاتين تهيه شده است لذابراي هر وعده نماز جماعت به صورت تقويم روزانه و با توجه به مناسبتهاي روز مسئله شرعي و روايت كوتاه و مناسب ارائه مي دهد.سايت پيام محراب نيز براي استفاده هرچه بيشتر عزيزان از مطالب كتب پيام محراب راه اندازي شده است(www.payammehrab.com)

با توجه به سرعت پيشرفت ابزارهاي مورداستفاده براي ارتباط سريعتر و اطلاع رساني وسيعتر، مؤسسه هنر و ادبیات هلال در آخرين فعاليت خود اپليكيشن راديو اينترنتي هلال را براي سيستمهاي تبلت وگوشيهاي هوشمند اندرويد وios طراحي واجرا نموده است که در دهه اول محرم با توجه به نياز امروز جامعه شعر، نوحه و مقتل به صورت روزانه و متناسب با موضوع روز روي اپ تقديم مداحان و علاقه مندان خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: