دوشنبه 04 نوامبر 13 | 10:19

پشت پرده دیدار قالیباف و احمدی نژاد

قالیباف با هدف افزایش تعاملات ورایزنی های سیاسی دیدارهای مستمری با شخصیت های مختلف دارد و این دیدار در همین راستا بوده است.


خبرگزاری فارس: جزئیات دیدار قالیباف و احمدی‌نژاد در ساختمان لادنمدیر کل روابط عمومی شهرداری درباره انتشار ملاقات شهردار تهران با محمود احمدی نژاد در سایت های خبری تهران گفت: این دیدار به تازگی انجام نشده و مربوط به هفته های قبل است.
نامدار صداقت گفت: قالیباف با هدف افزایش تعاملات ورایزنی های سیاسی دیدارهای مستمری با شخصیت های مختلف دارد و این دیدار در همین راستا بوده است.

وی افزود: شهردار تهران گفتگوی صریح و نقد سازنده و رودرو را یکی از بهترین ابزارها برای تقویت گفتگوی اصولگرایی و پالایش اصولگرایی از تفکراتی می داند که در مقاطع حساس موجب آسیب هایی می شود که جبران آن چندان آسان نیست.

این دیدار در ساختمان لادن تهران که دفتر رئیس جمهور سابق است برگزار شد؛ البته شنیده شده در پایان این دیدار  محمدباقر قالیباف شهردار تهران از احمدی نژاد رئیس جمهور سابق خواسته تا مشکلات و موضوعات شهری را که مردم در مراجعات شخصی‌شان به وی اعلام می کنند، به شهرداری ارجاع دهد تا در جهت رفع آن اقدامات لازم انجام شود.

 1. بنیامین
  4 نوامبر 2013

  احمدی دلاور پیرو خط رهبر

 2. حمید
  5 نوامبر 2013

  عجب دلاوری !

 3. MM
  7 نوامبر 2013

  قالیباف بخاطر منافع مردم در هشت سال گذشته به دیدار احمدی نژاد نرفت ولی حالا برای منافع خود و توطعه به دیدار او رفت

 4. رضا
  9 نوامبر 2013

  آقای قالیباف بارها احمدی نژاد را خطرناکترین موضوع برای انقلاب از پیروزی انقلاب تا کنون دانسته اند!
  حالا چطور شده احمدی نژاد خطرناک شده عزیز دل آقای شهردار خدا میداند!
  آقای شهردار این ره که میروی به عربستان،ترکستان،تاجیکستان،قزاقستان،…است لطفا تا از ایران خارج نشدی برگرد

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: