سه‌شنبه 05 نوامبر 13 | 09:53

گزارش تصویری: ما همه مصطفی هستیم

دانشجویان دانشگاه شریف با اعلام ایستادگی خود بر سر مسئله ی هسته ای با پر کردن میثاق نامه ای اظهار داشتند برای گام های بعدی این فرآیند رهرو آن شهید بزرگوار، شهید مصطفی احمدی روشن هستند و در اقدامی نمادین با زدن اثر انگشت خود بر عکس شهید احمدی روشن یکصدا اظهار کردند :«ما همه مصطفی هستیم».


به گزارش تریبون مستضعفین تجمع دانشجویی «همسنگران مصطفی» امروز ظهر در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

دانشجویان این دانشگاه به مناسبت روز 13 آبان روز استکبار ستیزی و روز تسخیر لانه ی جاسوسی ، پس از اقامه نماز ظهر و عصر، حرکت خود را از مسجد دانشگاه آغاز و پس از راهپیمایی در سطح دانشگاه همراه با سردادن شعارهای ضد استکباری و در دست داشتن پرچمها و پلاکارد هایی، توقفی چند دقیقه ای در مقابل درب اصلی دانشگاه داشتند. در این تجمع ابتدا آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران دقایقی برای دانشجویان سخنرانی کرد و با بیان اینکه روز 13 آبان روز افشای چهره متجاوز آمریکا است، اظهار داشت: ملت ایران با خون های زیادی که زیر پرچم ولایت فقیه ریخته‌اند؛ امروز را با عنوان تجدید بیعت با امام(ره) -که همواره از استکبار ستیزی سخن می‌گفتند- برگزار می‌کنند. بعد از سخنان ایشان جمعیت به سر دادن شعار هایی چون “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسراییل”، “مرگ بر استکبار”و “دانشجو میمیرد ذلت نمیپذیرد ” پرداخت.

پس از سخنان ایشان، دکتر عطاردی استاد دانشگاه شریف که بیش از یکسال در زندان‌های آمریکا بوده است و به تازگی آزاد شده سخنانی را برای دانشجویان حاضر ایراد کرد. ایشان گفت :  مظهر ظلم و استکبارستیزی در جهان و یزید زمانه امروز آمریکاست. خوش بینی تام برخی از افراد جامعه به مذاکرات با گروه 1+5 کاملا اشتباه است و آمریکا هیچ گاه دست از اعمال سیاست‌های خصمانه خود علیه کشورهای اسلامی برنخواهد داشت. شما جوانان باید به هویت اسلامی و انقلابی خود افتخار کنید و هیچ گاه از عقاید و ارزش‌های کشورخود عقب نشینی نکنید.

پس از این استاد دانشکده برق دانشگاه شریف، مادر شهید احمدی روشن به روی سن رفت و چند جمله ای درباره شهدای هسته ای ایران و جنایات امریکا بر مردم ایران، صحبت کرد. که در میان صحبت های ایشان دانشجویان چندین بار شعار مرگ بر آمریکا سر دادند. وی گفت : مصطفی در راه سربلندی کشورمان به شهادت رسید و دشمنی آمریکا علیه ایران تمام شدنی نیست. تا وقتیکه ما بخواهیم استقلال داشته باشیم و برروی پای خود بایستیم، دشمنی نظام سلطه علیه کشورمان ادامه خواهد داشت.

در پایان نیز دانشجویان این دانشگاه با اعلام ایستادگی خود بر سر مسئله ی هسته ای با پر کردن میثاق نامه ای اظهار داشتند برای گام های بعدی این فرآیند رهرو آن شهید بزرگوار، شهید مصطفی احمدی روشن هستند و در اقدامی نمادین با زدن اثر انگشت خود بر عکس شهید احمدی روشن یکصدا اظهار کردند :«ما همه مصطفی هستیم».
همچنین مادر و همسر شهید احمدی روشن با حضور خود و زدن اثر انگشت بر عکس ایشان حمایت خود را از این اقدام دانشجویان اعلام کردند و موجب دلگرمی آنها شدند.

ما همه مصطفی هستیم دانشگاه شریف ما همه مصطفی هستیم دانشگاه شریف ما همه مصطفی هستیم دانشگاه شریف ما همه مصطفی هستیم دانشگاه شریف ما همه مصطفی هستیم دانشگاه شریف ما همه مصطفی هستیم دانشگاه شریف ما همه مصطفی هستیم دانشگاه شریف

در پایان نیز دانشجویان این دانشگاه با اعلام ایستادگی خود بر سر مسئله ی هسته ای با پر کردن میثاق نامه ای اظهار داشتند برای گام های بعدی این فرآیند رهرو آن شهید بزرگوار، شهید مصطفی احمدی روشن هستند و در اقدامی نمادین با زدن اثر انگشت خود بر عکس شهید احمدی روشن یکصدا اظهار کردند :«ما همه مصطفی هستیم». در پایان نیز دانشجویان این دانشگاه با اعلام ایستادگی خود بر سر مسئله ی هسته ای با پر کردن میثاق نامه ای اظهار داشتند برای گام های بعدی این فرآیند رهرو آن شهید بزرگوار، شهید مصطفی احمدی روشن هستند و در اقدامی نمادین با زدن اثر انگشت خود بر عکس شهید احمدی روشن یکصدا اظهار کردند :«ما همه مصطفی هستیم».

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: