چهارشنبه 06 نوامبر 13 | 16:02

«جلاد طالبان» دستگیر شد

ریاست امنیت ملی افغانستان با انتشار اطلاعیه‌‏ای از دستگیری «یوسف‌خان» ملقب به جلاد گروه طالبان، توسط نیروهای امنیتی این کشور خبر داد.


ریاست امنیت ملی افغانستان با انتشار اطلاعیه‌‏ای از دستگیری جلاد گروه طالبان، توسط نیروهای امنیتی این کشور خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است که نیروهای امنیت ملی افغانستان فردی را به نام «یوسف خان» در ولایت «پکتیکا» دستگیر کرده است که به عنوان جلاد در میان طالبان ایفای وظیفه می‌کرده است.

براساس اطلاعات این منبع، فرد یاد شده در سازماندهی حملات انتحاری گروه طالبان نیز نقش داشته است.

همچنین در این اطلاعیه آمده است که فرد دستگیر شده اعتراف کرده که به دستور «ملاعبدالرحمن» مشهور به «خیبر» و مولوی «مدنی» یکی از اعضای پلیس وزارت کشور افغانستان را در منطقه «دیکان» ولسوالی «یوسف خیل» دستګیر و سپس توسط کارد قصابی سربریده است.

در اطلاعیه به نقل از فرد دستگیر شده آمده است که ملاعبدالرحمن مشهور به «خیبر» و (مولوی مدنی) قبل از انجام حملات انتحاری، به افراد انتحارکننده تجاوز جنسی می‌کردند.

استفاده جنسی فرماندهان طالبان از عاملان انتحاری، تازگی نداشته بلکه در گذشته نیز افراد طالبان که توسط نیروهای امنیتی افغان دستگیر شده بودند، فاش کرده‌اند که فرماندهان طالبان به افرادی که قرار است حملات انتحاری انجام دهند، تجاوز جنسی می‌کنند.

فیلم‌های منتشر شده از صحنه‌های سربریدن افراد توسط طالبان، یکی از دلخراش‌ترین و وحشتناک‌ترین حالت‌ها را به نمایش می‌گذارد.

برچسب‌ها: ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: