جمعه 08 نوامبر 13 | 13:40

«محتشم» فیلم‌ها و عکس‌های عاشورایی را جمع‌آوری می‌کند

نخستین سوگواره مجازی فیلم و عکس محتشم با هدف جمع آوری عکس‌ها و فیلم‌های مربوط به آیین‌های عاشورایی داخل و خارج کشور برگزار می‌شود.


نخستین سوگواره مجازی فیلم و عکس محتشم با هدف جمع آوری عکسها و فیلمهای مربوط به آیین‌های عاشورایی داخل و خارج کشور و تقدیر از صاحبان آثار حرفه‌ای و غیر حرفه ای از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و با مشارکت گروه سایتهای پرشین بلاگ و سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار می‌شود.

علاقه مندان جهت ارسال فیلمهای و عکسهای مربوط به مراسم‌های سوگواری، دسته‌های عزاداری و سایر آیین‌های عاشورایی می‌توانند به نشانی اینترنتی Zigur.com/moharam مراجعه نموده و آثار خود را در دو بخش حرفه ای و غیرحرفه‌ای ارسال نمایند.

براساس این گزارش هر شهروند مجازی می‌تواند از طریق نشانی اینترنتی مذکور به تعداد دلخواه خود عکسهای دارای فرمت JPG و فیلمهای دارای فرمت 3GP یا AVI که از طریق دستگاه تلفن همراه، دوربینهای حرفه‌ای و یا غیرحرفه‌ای، عکاسی یا فیلم برداری کرده است را به دبیرخانه مجازی سوگواره ارسال نموده و هیچ محدودیتی در تعداد آثار ارسال شده از سوی افراد وجود ندارد.

همچنین آخرین مهلت ارسال آثار پایان محرم بوده و در اربعین سالار شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) از برگزیدگان این سوگواره تقدیر می‌شود.

جوایز نفرات اول، دوم و سوم به ترتیب در هر دو بخش حرفه ای و غیرحرفه ای، سه سکه، دو سکه و یک سکه تمام بهار آزادی به همراه هزینه اقامت رایگان در یکی از شهرهای مذهبی کشور به انتخاب نفرات برتر بوده و از نفرات چهارم و پنجم با اهدای لوح تقدیر و تندیس سوگواره تقدیر می‌شود.

بنابراین گزارش در پایان این سوگواره اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نمایشگاهی مجازی از آثار شرکت کنندگان را برگزار می‌کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: