یکشنبه 10 نوامبر 13 | 14:20
این مستند را از دست ندهید! بازسازی تصویری حمله موشکی ایران به اسرائیل

فیلم: مستند مردی با آرزوهای دوربرد +دانلود

از جمله قسمت هاي اين مستند پرداختن به يکي از اهداف بلند شهيد طهراني مقدم بود، در وصيت نامه ايشان آمده است که روي قبرش بنويسيد که «اين قبر کسي است که مي خواست اسراييل را نابود کند» هرچند در اين مستند تلاش گرديد با بيان تلاش هاي ايشان در اين راه، همت اين شهيد بر اين هدف را به تصوير بکشد.


به گزارش تریبون مستضعفین برنامه ثريا يکشنبه (12 آبان) مستند مردي با آرزوهاي دور برد را به مناسبت دومين سالگرد شهادت دانشمند شهيد حاج حسن طهراني مقدم و همچنين روز استکبار ستيزي به روي آنتن برد.

در اين مستند علاوه بر معرفي دستاوردها و توانمندي‌هاي موشکي کشور به تلاش‌هاي اين شهيد بزرگوار در طول زندگي‌شان پرداخته شد.

از جمله قسمت‌هاي زيباي اين مستند پرداختن به يکي از اهداف بلند شهيد طهراني مقدم بود، در وصيت نامه ايشان آمده است که روي قبرش بنويسيد که «اين قبر کسي است که مي‌خواست اسراييل را نابود کند» هرچند در اين مستند تلاش گرديد با بيان تلاش هاي ايشان در اين راه، همت اين شهيد بر اين هدف را به تصوير بکشد.

در قسمتي از مستند در پاسخ به جنگ رواني رسانه‌هاي صهيونيستي، در حمله به ايران، انيميشن شبيه‌سازي پاسخ موشکي ايران به تهديدات اسراييل به نمايش درآمد که به اين مستند جلوه‌اي ويژه بخشيده بود.

این مستند را از دست ندهید!

[jwplayer mediaid=”242679″]

این مستند را از این جا دانلود کنید

  1. محمد
    15 نوامبر 2013

    الحمد لله

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: