یکشنبه 10 نوامبر 13 | 12:07

چرا مجلس به سجادی اعتماد نکرد؟

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس سن بالا و عدم برنامه‌ریزی برای حوزه جوانان را از جمله دلایل عدم رأی اعتماد نمایندگان به نصر‌الله سجادی عنوان کرد.


حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی، درباره علت رأی نیاوردن نصر‌الله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: یکی از دلایل رأی نیاوردن آقای سجادی بحث همراهی وی در دادستان تحصن مجلس ششم بود.

وی اضافه کرد: هر چند آقای سجادی مباحثی در آن باره مطرح کرد اما نمایندگان از توضیحات وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان قانع نشدند و به همین دلیل به وی رأی ندادند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دومین عامل برای عدم رأی مثبت نمایندگان به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان را سن بالای نصر‌الله سجادی دانست و تأکید کرد: آقای سجادی دارای سن بالایی است و به همین دلیل نمایندگان نتوانستند به وی رأی مثبت دهند.

طاهری عدم توجه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به موضوعات مرتبط به جوانان را سومین عاملی عنوان کرد که نمایندگان به وی رأی مثبت نداند و در همین زمینه اظهار داشت: آقای سجادی برنامه‌های مناسبی در زمینه جوانان نداشتند و با توجه به اهمیت این موضوع نمایندگان به وی رأی اعتماد ندادند.

وی همچنین با انتقاد از سخنان صبح امروز رئیس‌جمهور در صحن علنی مجلس تصریح کرد: همانطوری که رئیس‌جمهور منتخب مردم است، نمایندگان نیز منتخب مردم هستند و به همین دلیل زیبنده نیست برخی مباحث از سوی آقای روحانی مطرح شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در توصیه‌ای به رئیس‌جمهور گفت: بهتر است آقای روحانی با توجه به دغدغه نمایندگان نسبت به ورزش و جوانان وزیری را به خانه ملت معرفی کند که هم دارای تخصص ورزشی بوده و هم از موضوعات مربوط به جوانان آگاهی دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: