یکشنبه 10 نوامبر 13 | 12:43

عارف عضو شورايعالی هلال احمر شد

با حكم رئيس جمعيت هلال احمر محمدرضا عارف عضو شورايعالي هلال احمر كشور شد.


رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی خطاب به دکتر محمدرضا عارف آورده است: نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور عالی رئیس جمعیت هلال احمر در امور بشردوستانه» منصوب می شوید.

در اين حكم آمده است: با توجه به وظایف و ماموریت های ذاتی جمعیت هلال احمر در راستای تسکین آلام بشری و دفاع از ارزش های انسانی از جنابعالی انتظار دارم تمام توان، تخصص و تجارب خویش را در راستای ترویج مفاهیم و مقررات حقوق بشردوستانه در سطح ملی و همچنین توسعه و اجرای این دست از فعالیت ها در سطح بین المللی بر اساس قوانین جاری کشور و در راستای سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران بر طبق اساسنامه به کار گیرید و راهکارهای اجرایی و کاربردی پیشنهادی خود را در اختیار اینجانب قرار دهید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.

رئیس جمعیت هلال احمر در حکم دیگری خطاب به محمدرضا عارف آورده است: “به استناد بند ۶ قسمت الف از ماده ۱۰ اساسنامه جمعیت به موجب این ابلاغ به عنوان ” عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران” منصوب می شوید.

امید است با استعانت از الطاف الهی و بهره گیری از تجارب ارزنده خود در اجرای وظایف و اختیسارات شورای عالی مصرح در قانون اساسنامه و همچنین در تحقق اهداف عالیه جمعیت و تقویت بنیادی فعالیت های محوله با تعامل با سایر اعضای شورای عالی کوشا باشید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

برخی از سوابق اجرایی دکتر محمدرضا عارف

معاون اول رئیس‌جمهور ۱۳۸۴-۱۳۸۰

عضو پیوسته‌ فرهنگستان علوم ایران

عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

معاون دانشجویی وزارت فرهنگ و آموزش عالی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: