یکشنبه 10 نوامبر 13 | 13:01

ویزیت رایگان بیماران در عاشورا و تاسوعا

مدیر درمانگاه خیریه سید‌الشهدا از فعالیت این درمانگاه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: با حضور 35 پزشک و متخصص نسبت به ویزیت رایگان بیماران اقدام می‌شود.


سید محمد طاهایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت درمانگاه رایگان سید‌الشهدا در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار کرد: برای شانزدهمین سال با همکاری جمعی از خیرین و پزشکان درمانگاه صلواتی سید‌الشهدا برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این درمانگاه و ایستگاه صلواتی از سه بخش تشکیل شده است بیان کرد: یکی از بخش‌ها ایستگاه صلواتی است که در کنار عوارضی اتوبان قم – تهران مستقر شده و در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی اقدام به پذیرایی از زائران می‌کند.

مدیر درمانگاه سید‌الشهدا ادامه داد: همچنین در روزهای یاد شده پزشکان زیرپوشش این درمانگاه در دبیرستان دین و دانش و مدرسه امیرکبیر مستقر شده و به صورت رایگان اقدام به معاینه بیماران می‌کند.

وی در ادامه بیان کرد: فعالیت این درمانگاه از صبح روز تاسوعا آغاز شده و تا شام غریبان سرور و سالار شهیدان ادامه دارد.

طاهایی خاطرنشان کرد: در این درمانگاه پزشکان عمومی و متخصص، بیماری‌های اطفال، زنان و زایمان، بیماری‌های داخلی، پوست و… حضور داشته و به درمان بیماران می‌پردازند.

وی ادامه داد: همچنین در قسمت دارو نیز برخی مقدمات فراهم شده و داروی مورد نیاز افراد نیازمند به صورت رایگان تامین می‌شود.

مدیر درمانگاه سید‌الشهدا با اشاره به اینکه در سنوات گذشته طی این دو روز 5 هزار نفر ویزیت شدند گفت: با هماهنگی مراکز خیریه و خیرین کمک هزینه درمان نیز برای افراد نیازمند در نظر گرفته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این درمانگاه 35 پزشک و متخصص مستقر می‌شوند اضافه کرد: بخش چشم پزشکی با بیمارستان کامکار هماهنگ شده و از تجهیزات این بیمارستان استفاده خواهد شد.

طاهایی در پایان با اشاره به اینکه دیابت یکی از بیماری‌های خاموش است و باید نسبت به شناخت این بیماری اهتمام داشت، متذکر شد: همچنین در این درمانگاه قند خون به صورت رایگان سنجش شده و نتیجه آن به اطلاع افراد می‌رسد.

برچسب‌ها: ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: