یکشنبه 10 نوامبر 13 | 15:32

«انتحاری زنده» وارد سوریه شد+عکس

منابع خبری گزارش دادند احمد عبدالله الشایع تبعه عربستانی ملقب به انتحاری زنده برای پیوستن به تروریست‌ها در سوریه وارد این کشور شده است.


13920819000424_PhotoAمنابع نزدیک به سازمانهای تروریستی اعلام کردند که وی مدتی به گروه ابومصعب زرقاوی در عراق پیوست و همراه با وی جنگید تا اینکه خود را برای اجرای عملیات انتحاری آماده کرد.

عملیات انتحاری که این تروریست سعودی در عراق انجام داد و به تانکر بمب گذاری شده شهرت داشت، باعث مرگ وی نشد و با این که قسمت اعظم بدنش در آتش سوخت اما زنده ماند و به همین علت لقب انتحاری زنده را یافت.

در آن عملیات، نیروهای عراقی وی را که به شدت سوخته بود، زنده دستگیر کرده و به عربستان تحویل دادند.

پس از بهبودی، تلویزیون العربیه اعترافات وی درباره فریب خوردن از سازمانهای تروریستی و متقاعدشدن به اجرای عملیات انتحاری را پخش کرد.

به گزارش خبرگزاری آسیا، عربستان چند ماه قبل الشایع را آزاد کرد، وی پس از آن به سرعت برای پیوستن به تروریستهای موجود در سوریه راهی این کشور شد و گفته می شود مدتی کوتاه پس از آزادی وارد سوریه شده است.

  1. محمدکاظم
    11 نوامبر 2013

    اینا رو جون به جونشون کنن تروریستن. این که خودش می خواسته تو اون بمبگذاری کشته بشه، حالا کشته نشده، دستگیر شده، به جای کشتنش ولش کردن تا دوباره بره خودشو بقیه رو بکشه، خب آقاجون میکشتیدش تا هم خودش به خواستش می رسید هم یه عده دیگه به دست اون کشته نشن… ای بابا

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: