شنبه 16 نوامبر 13 | 14:50

جزییات دیدار لاریجانی و وزیر پیشنهادی ورزش

مشاور رئیس مجلس گفت: لاریجانی در دیدار وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، خواستار در اولویت قرار گرفتن برنامه‌های مربوط به جوانان شد.


حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار امروز وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با رئیس مجلس، گفت: این دیدار 2 نفره پیش از ظهر امروز برگزار شد.

وی افزود: در این دیدار آقای گودرزی در مورد طرح‌ها و برنامه‌هایش برای این وزارت ورزش و جوانان، گزارشی به آقای لاریجانی ارائه کرد.

مشاور رئیس مجلس تأکید: در بخش دیگری از این دیدار، آقای گودرزی توضیحات خوب، جامع و مفصلی در مورد برنامه‌هایش به آقای لاریجانی ارائه داد. البته رئیس مجلس نیز رهنمودهایی را در حوزه ورزش و جوانان به آقای گودرزی بیان کرد.

زمانی با بیان اینکه در این دیدار رئیس مجلس بیشتر بر روی برنامه‌های وزیر پیشنهادی ورزش در حوزه جوانان تأکید کرد کرد، گفت: آقای لاریجانی علاقه‌مند بود که برنامه‌های وزیر پیشنهادی ورزش در حوزه جوانان در اولویت قرار گیرد و از آن‌ها استقبال کرد.

وی در ارزیابی‌اش نسبت به برنامه‌های وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، خاطر نشان کرد: آقای گودرزی برنامه‌‌های خوبی در حوزه جوانان ارائه کرده است که امیدوارم پس از رأی اعتماد شاهد اجرای آن‌ها باشیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: