یکشنبه 17 نوامبر 13 | 11:55

برگزاری همایش دشمن شناسی «دین زاو»

دومین همایش تخصصی دشمن‌شناسی با عنوان «دین زاو» در فرهنگ‌سرای خاوران برگزار می‌شود.


Dinzav92به گزارش تریبون مستضعفین با توجه به تغییر سیاست‌های استعماری دشمنان و جایگزینی جنگ نرم و هجمه‌های اعتقادی به جای حملات نظامی با ادوات زرهی، ضرورت آشنایی قشر تحصیل کرده و مسئولان فرهنگی کشور و تقویت دیدگاه‌های ایشان در حوزهٔ جنگ نرم بیش از پیش احساس می‌شود. در همین راستا دومین همایش تخصصی «دین زاو» به منظور مقابله با تهدیدات اعتقادی دشمنان با بررسی موضوعاتی چون «رصد و بررسی فعالیت‌ رسانه‌های بیگانه»، «قدرت و اولیگارشی زرسالاران یهود» و «نحله‌های انحرافی فعال در ایران» در دو بخش نمایشگاهی و نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود.

این همایش با حضور اساتید برجسته و کار‌شناسان صاحب نام در این حوزه، طی روزهای ۲۰ تا ۲۲ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در همایش می‌توانند حداکثر تا سوم آذرماه ۹۲ به لینک ثبت نام به نشانی http://pdsemat.ir/register/view.php?id=3 مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۷۱۷۰۳۷-۰۲۱ دبیرخانهٔ همایش تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است که با توجه به تخصصی بودن موضوعات مطروحه، از بین تمامی ثبت نام کنندگان گزینش به عمل آمده و افراد پذیرفته شده جواز حضور در همایش را به دست خواهند آورد. بدیهی است با توجه به محدودیت ظرفیت سالن، اولویت و ملاک صدور کارت ورود، به ترتیب تاریخ ثبت نام می‌باشد.

یادآور می‌شود اولین دورهٔ این همایش خرداد ماه سال گذشته با موضوعات شیطان گرایی، مسیحیت صهیونیستی، عرفان حلقه، بهائیت، عرفان‌های نوظهور، نقد کتاب و فیلم راز، نماد‌شناسی و ریشهٔ دشمنی با تشیع در تاریخ، با حضور ۶۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور به مدت سه روز در فرهنگ-سرای خاوران برگزار شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: