یکشنبه 17 نوامبر 13 | 12:15

طرح جدید ضدانقلاب برای بازگشت به کشور

شنیده ها، حکایت از تحرک جدید و البته مضحک فتنه‌گران خارج نشین دارد که در اصطلاح خودشان «طرح دیجیتال» نام گرفته است.


«طرح دیجیتال» که در نگاه اول ماجرای شکست خوردن طرح «اسب تراوای سبز» را به اذهان یادآوری می‌کند، از سوی الف.ن از فعالین فتنه سبز پیشنهاد شده است.

بر اساس این پیشنهاد، قرار شده تا نزدیک به ۱۵۰ نفر از متهمین فتنه ۸۸، در یک پرواز به تهران سفر کنند تا برای دستگیری خود نهادهای امنیتی نظام را تحت فشار قرار دهند.

الف.ن پیش بینی کرده در صورت اجرای طرح دیجیتال، نهادهای امنیتی نظام نمی توانند همه ۱۵۰ نفر را دستگیر کرده و تنها به بازداشت ۱۰ الی ۱۵ نفر از آنها اکتفا خواهند کرد.

این طرح خنده دار در حالی مطرح می شود که چندی پیش دادستان کل کشور در واکنش به و برخی گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت فعالان فتنه ۸۸ گفته بود: ما هیچ وقت هیچکدام از ایرانی‌‌ها برای بازگشت به کشور ممنوع‌الورود نمی‌کنیم.

محسنی اژه‌ای گفته بود‌: هر چند اگر فردی جرمی مرتکب شود و از کشور خارج شود یا اینکه در خارج از کشور جرمی مرتکب شود به محض آنکه به داخل کشور بازگردد از سوی دستگاه قضایی مورد تعقیب قرار خواهد گرفت.

وی درباره افراد دارای نقش در فتنه ۸۸ گفت:‌ این افراد هم اگر به داخل کشور بازگردند به محض ورود تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

گفتنی است پیش از این طرح‌های مشابهی همچون «اسب تروای سبز» نیز از سوی عطا مهاجرانی مطرح شده بود که با فضاحت به شکست کشیده شد. به گونه ای که خود فتنه‌گران نیز با تمسخر از این طرح به عنوان «خر تروا» یاد می‌کنند!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: