یکشنبه 17 نوامبر 13 | 14:17

«سقوط از ارتفاع پست» به روی صحنه رفت

« این نمایش که با رویکرد بیداری اسلامی و بالاخص قیام مردم بحرین تهیه شده، گوشه‌ای از جنایات حاکمان دیکتاتور بحرین را نشان داده و قضاوت در مورد آن را بر عهده‌ی مخاطبین وا می‌گذارد.»


به گزارش تریبون مستضعفین تالار وحدت میزبان نمایش «سقوط از ارتفاع پست» با موضوع انقلاب مردم بحرین می‌شود.

سقوط از ارتفاع پست

در ایام عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، تالار وحدت میزبان نمایشی خواهد بود که در آن مبارزات شیعیان مظلوم بحرین علیه حاکمان مستبدشان به تصویر کشیده خواهد شد.

اسماعیل کوشا تهیه‌کننده‌ی نمایش «سقوط از ارتفاع پست» با اعلام این خبر افزود: « این نمایش که با رویکرد بیداری اسلامی و بالاخص قیام مردم بحرین تهیه شده، گوشه‌ای از جنایات حاکمان دیکتاتور بحرین را نشان داده و قضاوت در مورد آن را بر عهده‌ی مخاطبین وا می‌گذارد.»

وی گفت: «بازیگران مطرح عرصه‌ی تئاتر کشور همچون انوشیروان ارجمند، شهرام عبدلی، جلیل فرجاد، حمید ابراهیمی، رزیتا غفاری، رامین سیار دشتی و… در این کار به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی این کار جلوه‌های ویژه‌ی میدانی آن است که در نوع خود بی‌نظیر می‌باشد.»

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «آخرین روزهای حکومت دیکتاتور بحرین (شهرام عبدلی) است. مقاومت مردم به رهبری شیخ قاسم (انوشیروان ارجمند) در حال نتیجه دادن است. مردم با شعار «هیهات منا الذله» به سمت کاخ در حرکت هستند، که انفجاری در نزدیکی کاخ ماجرا را تغییر می‌دهد…»

گفتنی است این نمایش که از ساخته‌های سازمان هنری رسانه‌ای اوج می‌باشد توسط کامبیز اسدی نوشته و کارگردانی شده است. علاقمندان می‌توانند جهت تماشای این نمایش از 25 تا 28 آبان‌ماه ساعت 19 به تالار وحدت به نشانی خیابان حافظ، بعد از تقاطع انقلاب، خیابان استاد شهریار مراجعه نمایند. مخاطبان این نمایش برای تهییه بیلیت میتوانند به کافه نخلستان مراجعه کنند یا از طریق نشانی www.tiwall.com استفاده نمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: