دوشنبه 18 نوامبر 13 | 12:27

فراخوان کارگاه‌های آموزشی سینماحقیقت

فراخوان شرکت در کارگاه های آموزشی (وُرک شاپ) هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت منتشر شد.


مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در راستای اهداف خود پیرامون توسعه پژوهش و تحقیقات زیربنایی در مباحث تئوریک سینمای مستند ایران و همزمان با برگزاری هفتمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت (19 تا 26 آذرماه 1392)، کارگاه های آموزشی این جشنواره را با حضور استادان ایرانی و خارجی برگزار خواهد کرد.

برپایه این گزارش، شرایط عمومی شرکت در کارگاه های آموزشی جشنواره بین المللی سینماحقیقت، آشنایی اولیه با مفاهیم اساسی در سینمای مستند است و متقاضیان می توانند فرم ثبت نام در این کارگاه ها را تکمیل کرده و تحویل دفتر معاونت پژوهش و تحقیقات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نمایند. ضمن اینکه بزودی ثبت نام اینترنتی کارگاه های جشنواره روی سایت رسمی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نشانی www.defc.ir نیز امکان پذیر خواهد بود.

عناوین کارگاه های آموزشی هفتمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت نیز به این شرح است: تئوری جدید در مورد انسان شناسی تصویری؛ بیان شخصی در فیلم مستند؛ مستند داستانی؛ از پیش تولید تا پخش؛ حقایق دیجیتال؛ نقش تهیه کننده در سینمای مستند و شیوه های نوین در توزیع آثار مستند.

با توجه به ظرفیت پذیرش محدود کارگاه های آموزشی جشنواره «سینماحقیقت»، اولویت حضور با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده اند. ضمن اینکه به تمامی شرکت کنندگان در این کارگاه ها، گواهی شرکت داده خواهد شد.

آخرین مهلت شرکت در این کارگاه ها، روز دهم آذرماه 1392 اعلام شده است و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با واحد تحقیقات و پژوهش مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی (تلفن 88511466) تماس بگیرند.

هفتمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت با شعار «حقیقت بهترین راهنماست»، طی روزهای 19 تا 26 آذرماه 1392 در شهر تهران برگزار خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: