دوشنبه 18 نوامبر 13 | 12:48

پای مجری 90 هم به کمیسیون اصل 90 بازشد

از آقای فردوسی‌پور مجری برنامه تلویزیونی 90 نیز برای حضور در کمیسیون اصل90 دعوت بعمل آمده است.


محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پرونده مربوط به زمین‌خواری لواسانات و دماوند در این کمیسیون در حال بررسی است، اظهار داشت: سه پرونده دیگر نیز به واسطه شکایت مردم در کمیسیون تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه یکی از پرونده‌های زمین‌خواری‌ مرتبط با استان تهران متوقف شده است، تصریح کرد: اقداماتی نیز در راستای تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز درحال انجام است.

پورمختار، با بیان اینکه گزارش مربوط به پرونده رشوه در فوتبال هنوز نهایی نشده است، اظهار داشت: تاکنون هیچ کس در جریان این پرونده بازداشت نشده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر جلسات انفرادی با بازیکنان، مربیان و داوران در حال برگزاری است که برخی از جلسات توسط من و برخی دیگر نیز توسط آقای رسایی برگزار می‌شود.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با تاکید بر اینکه به دنبال به نتیجه رسیدن هرچه زودتر این پرونده هستیم، خاطرنشان کرد: کمیسیون اصل 90 به صورت جدی مباحث مرتبط با این پرونده را پیگیری می‌کند.

پورمختار با بیان اینکه از اصحاب رسانه و خبرنگاران نیز برای حضور در کمیسیون اصل90 مجلس دعوت بعمل آمده است، گفت: تاکنون تعدادی از خبرنگاران در کمیسیون حاضر شده و برخی نیز در جلسات بعدی حضور می‌یابند.

وی همچنین اعلام کرد: از آقای فردوسی‌پور مجری برنامه تلویزیونی 90 نیز برای حضور در کمیسیون اصل90 دعوت بعمل آمده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: